Prijava

Zajebavao se ili ne, Zapata svejedno mudro zbori.

kako li se dodje da se poredi pink floyd i manu chao da mi je znati...

pink floyd je muzika za koju je potreban bend. manu chao se moze odsvirati na jednoj zici, a i to ne umeju da rade kako valja:

www.youtube.com/watch?v=yF_UMRuEDcw

ovo je ono sto bi hteo da bude manu chao, samo fejluje. fali mu pigmentacija i iskreno osecanje.

beli dzezer. definisacu jednom ovo.

Pa, možda se ponavljam, ovi što broje koliko bend upotrebljava akorda, bolje nek idu na Kolarac, a ovi što vole spektakle i cirkuse, nek idu u cirkus, ili možda u pozorište, svako veče neka nova predstava, a ne neki džinovski čekići kao metafora nevešta nemam ti pojma već čega, po milioniti put.

Ne vidim ti na telefonu ove videoe koji verovatno služe kao ilustracija za moje nemanje pojma. Inače, ne bih se složio sa tobom što se tiče mog nemanja pojma. Živite, konzumirajte, budite konzumirani, osetite se zabavljenim, uživajte. Svakom svoje, glup sam i ja što sam ovo pisao. Peace!

Јеботе, један негативан коментар о Пинк Флојду и одмах напушисте човека. Негде видех да је неко за Вотерса рекао да је најбољи рок музичар свих времена, добио одговор да није, и овог послао да слуша Цецу. Који плебс јеботе.
Гора секта од ЕКВа. Пинк Флојд јебе, али смарате са пљувањем оних који га не воле. Бенд к'о бенд.

Ријетка прилика да људи чују квалитетну музику уживо. Ко год оде на концерт, неће се покајати. А то да ли је Вотерс најбољи рок музичар свих времена - па и није, али музика је заиста максимално психоделична, а код осталих квалитетних рок бендова баш и није па не треба мјешати бабе и жабе. Тотално други концепт музике. Мисли ми нису баш добро формулисане, али надам се да је неко схватио шта сам покушао да кажем.
АКО СЛУШАШ ПИНК ФЛОЈД, НЕ ЗНАЧИ ДА СИ ИНТЕЛИГЕНТАН ДИЈЕЏГО!

Па управо то Мулти. Али боде очи та количина идолопоклонства обичном бенду. Нико не спори да су до јаја.

Manu je izvikani pozer. Vau vidi me, uzo sam gitaru i pevam leva-leva, o ljubavi i miru, vau stigo novi dilan, vau alt cave dajte pičke. Nema, što bi englezi rekli, oštricu DI EDŽ.
Ovo je bre, pravi antiglobalistički, antikorporativni bunt >>>
http://www.youtube.com/watch?v=YSKEgRcTO2c

a za punu dnevnu dozu kuloće i bunta >>>

LiveCorruption

Inače, ne hejtujem čoveka lolo, baš naprotiv, ali uzdizati ga van svih granica nije na mestu.

Што каже мој друг дрогаш: "Пинк Флојд је добра музика, пробај."

Pre nego sto komentarisem koncert, zelim organizatorima da jebem mamu.
Organizatori, jebem vam mamu.
S obzirom da sam kupio dve karte za fan pit i avansovao im koncert jos u januaru, ocikivao sam da ce bar tri hostese da mi lizu jaja dok gledam koncert. Ne, oni su uspeli da sve ljude koji su imali karte za usce (znaci od pre hrista stojicka) navozaju naaaajgore moguce. Sa juga dole su nas poslali na jug gore, sa juga gore su nas poslali na sever, sa severa su nas poslali na biletarnicu. Sve to je trajalo oko sat vremena i svuda se cekalo u redu za to. Na kraju sam zabo mesto kod partera, al i ne bi ni isao blize.
Koncert je u sustini i kasnio zbog prebacivanja vruceg krompira jedni drugima jer niko nije imao pojma sta radi. Posle sam se bojao da je na uscu planiran veci fan pit i posto su te karte bile rasprodate, da ce u arenu nas 23947790 da ubace u fan pit. Vecina tih ljudi na kraju nije uspela skroz da sidje nego su ostali na tribinama.
Danas kad sam video ovaj naslov u novinama,
http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/402697/U-Beogradu-za-sat-i-po-jedna-osoba-skocila-sa-mosta-a-dve-pokusale
i satnicu kada se to izdesavalo, prvo sto mi palo na pamet je da su to neki od ljudi koji ni do tribina nisu stigli na kraju.
Najvece odusevljanje mi je Melkijades koji je uzeo kartu za picka materina tribinu dva sata pred koncert i na ulazu mi rekao da ce biti dole. Deset minuta nakon sto sam usao, je bio iza mene na parteru. To opet govori kakva je organizacija bila (sto ne znaci da sam nesto ljubomoran na ortaka, zasluzio je i u fan pit koliki je fan i bas mi bilo puno srce kad sam video da je uspeo da ih izjebe).
Sto se tice koncerta....dva puta su mi zasuzile oci. Jednom na "mother" i jer konacno ispunjavam san, drugi put na jebenu reakciju ove male na 1:16
http://www.youtube.com/watch?v=iWUy7adLUJA&feature=player_detailpage#t=76

Ja im ne kontam cijenu karata. I ja kupih kartu prije zilion godina i tad je parter bio najjeftiniji. Sinoć kupujemo još jednu kartu na ulazu kad ono balkon najjeftiniji, a lik koji je kupio kartu ipak je završio na tribini. Koliko je organizacija bila bolja u Zagrebu to je čudo. Koncert je počeo bukvalno tačno u 20:00. A što se tiče wc-ova nisam znala da li da se smijem ili plačem. Jebeni plastikaneri. I jebalo ih ono "0,4" pivo. PA NISTE DAVALI NI DVA DECI, A KAMOLI 0,4!

Ah, da i u Zagrebu i ovdje sam se raspekmezila ko debil kad su bile ove dvije pjesme iznad, em što ih obožavam, em zbog te male.

Baš je lepo bilo, bila sam u fan pitu, ja mislim negde na sredini, sve se lepo videlo i čulo, jedino mi je smetalo to što su oko 7 i 15 zatvorili kapiju na severu pa smo morali da čekamo da otvore pa kad smo se popeli opet je gužva bila na ulazu, ja mislila kasnim na koncert. Da, standardno, deru za pića, voda je bila sto pedeset pivo dvesta a napune onu čašu do pola, ako i toliko. Svakako, na koncertu mi je bilo prelepo, lepo sam videla i čula i to je jedino što mi je bilo bitno.

Док има оваца биће и маказа .

ok...definitivno su Veru najupectljivije uradili jer ceo dan pevusim

Ala serete po ovoj temi.

Ja videh ovaj spektakl s devojkom iz fan pita. Nema reci, snimaka i slika koje to mogu da opisu.

P.S. Pink Floyd je najbolja stvar koja se desila svetu.

P.S. Pink Floyd je najbolja stvar koja se desila svetu.

Ме не, ич ниси субјективан аџаџа

Gledam ovu temu i ne verujem kako se vas je lako impresionirati i zavesti.