Prijava

Lažeš da je vozač u firmi?

A brani je k'o da je suvlasnik, ili makar "rukovodilac sektora za nelegalan uvoz bolesne stoke radi prerade", smesno i tebi, je l' da?

Brate meni kad su rekli da je tužio gazdi da se ovde sprda na račun Zlatiborca ja sam kontao da mu je Vlasnik u najmanju ruku ujak... Sad ne znam više šta da mislim. Jbt običan radnik ono, koga boli kurac jbt...

koji ste seljaci. svaka cast decku na pofesionalizmu, takvi fale reprezentaciji.

Ja mislim da je Zlatiborac (ili Matijević i svi ti proizvođači) pršut, po zdravlju, u istoj ravni sa domaćim.

Industrijsko meso, to dimljeno, se ne dimi, ono se pajcuje u tečnom dimu. Tečni dim nije kancerogen jer je filtriran, katran i otrovi su izvučeni. Ovako kad dimimo pokućama sve ide u meso.
E industrija to ukenja dodavanjem emulgatora, konzervanasa i čuda paš svedno dobit rakčinu.

Isto te dođe, šta god jeo obolićeš.

Златиборац је говно. Чу, кулен са Златибора.

Budimo zahvalni i sa ovim sada, jer u buducnosti ce biti mnogo, mnogo gore. Npr. Ameri su sad vec napravili masinu koja STAMPA (?!) pizze.

Радојко, ти се презиваш Топола..да ниси послат из те фирме да овде саботираш друге, а?

Мислим, очигледно је, јеби га...ко би при здравој памети писао оно што ти пишеш лоло