Prijava

Zato sto imaju more a nemaju Hrvate hihiihi

БАЈКО ЈЕ ПОТОМАК ЊЕГОША ТАКО ДА ВАМ ЈЕ БАЈКОВ ПРЕДАК ПОЈЕБАО ПОЛА ДРЖАВЕ. А ПОЈЕБАО ЈЕ И ЗОРИЦУ МАРКОВИЋ. ТАКО ДА СТЕ ВИ КАО ЗОРИЦА МАРКОВИЋ.

БАЈКО. ПОЈЕБАО. БАЈКО.

Дивим се брате зато што је Црној Гори посвећено масу љетних хитова наших дивних умјетника типа елитни одреди, емси стојан, дадо полумента и остали дрим тим, гдје на једном мјесту можемо чути како се добро гори у црној гори, пиздарија је у дискотеци док диџеј свира само за њу, брате сипај ми у чашу ракије, а имамо успут и дивне мантре типа БАЛКАААН, ОУКЕЕЕЈ.... И тако возиш иљаду на сат, не кочиш јер њене очи су погледале теее, ту су другови, ту је обала, са мном ниси све пробала. САМР ИН МОНТЕНЕГРО. Ма нема Швајцарска ни Аустралија оно што имамо Мило ти и ја. И ето тако.

Samo da odgovorim Pazlu na uvodni post, *jebo vaseg Millu, nas Mile ( Dodik ) od cojeka razv'o Moniku Beluci, pa ti vidi ko je jebac...

NAŠ JE MILE JEBO MONIKUUUU, MONIKUUU

ко се нормалан диви црној гори?

Ja kad ih čujem kako pričaju, sve mislim neka skrivena kamera. A tek ś i ź, to je tek komendija za sebe. Hahahaha, lakrdijaši jedni.

Volim ih jer su ista govna ko i mi <3

Majku mu jebem ne pričamo svi isto! Jest vi ikad čuli ikog sem Titograđana?

Ko kaže da im se divim?

Ne divim se......mada,zet me iznenadio fino :)

ko ne voli crnogorca očina mu jebem oca!

Црна Гора је фул, Мило је фукара.

Дивим се Црној Гори што је остала 30% српска иако јој 60 година испирају мозак да није.
И што 60% говори Српски иако има 100% матерњег.

УРАААААААААААААААААААААА
http://www.youtube.com/watch?v=74aKZNbtV68

Zato što ima domen me.
Kul je biti vlasnik domena me.
Možeš npr. imati sajt podsisaj.me.

Па не могу бити објективан, Црногорац сам, рођен у Никшићу.

Али цео живот живим у Нишу па могу направити неку паралелу.

У Црној Гори су људи директни, ако неког волиш или не волиш..то му покажеш у лице. Нема оног као овде на југу...истопиш се док причаш са њим а чим окрене леђа иде "море маму ти јебем такву и такву"

Друго, Црногорци се држе заједно, где год се сретну...овде је свако за себе и само привидно те подржава а само чека да ти га шукне.

Овде сам написао ствари које су боље у Црној Гори, у складу са темом..има свуда мана..али ово се неке ствари које ме излуђују овде на југу.

Zato što ima domen me.

Reci sajsi da je crnogorka pa ima sajt sajsi.me

Zato što je izdnjedrila neke od najvećih autora Vukajlije.

Хвала Рихо.

vala, Riho,od starta sam znao da me cijeniš samo mi nije jasno što si toliko čekao da to ovdje javno izneseš.

Bičiz pliz, mislio je na mene.
Hvala Rihane.