Prijava

Hahaha...(ili one meni)

Predražinjo je danas klečao na kukuruzu, takav mu je horoskop.

predrazinjo se ocajno proveo na trenchtown-u prosle godine :)

EDIT: jbt kako kasnim! xD

predrazinjo ima tatoo "telo u Austriju al' srce u Srbiju" i "Ću umrem za Cvetu"

Zaphod mu ne uze ni dinar za te tatue, iz ljubavi prema rodnoj grudi.

predrazinjo i zato što mu "firca" voljenu Cvetu

Javljeno je iz svemirskog centra nasa da je otkriven ljudski lik na površini saturna, odnosno deo lika. Deo lika je ustvari bubuljica sa zaphodovog lica, odnosno vulkan koji liči na bubuljicu sa zaphodovog lica.

psv nosi čarape na cvetiće.

Christine baca korišćene uloške sa terase

Zaphod se jednom uefio svom ocu (ovako kao ovaj Orko na avataru mu) i onda je takvu samarcinu popio zbog toga da od tada ruke uvek drzi u asimetricnom polozaju, za svaki slucaj.

Remorkera su tukli i maltretirali svi redom a onda je mučenik napunio 75.

Zaphod983 namerno upada u post prije nego se ja Pojavim. Pomenuti autor stvarno voli kada mu ja napišem esej.
Zaphod983 je upao u vezu sa starijom gospođom N. K. sa jedne domaće televizije. Pošto se predpostavlja da N. K. novinarka ima oko 100 godina, Zaphod983 je svoje lice dao na plastičnu operaciju da bih privdno izjednačio starost njega i N. K. Višak kože koji je bio potreban da bi se stvorile autentične bore, pomenuta novinarka je dala dobrovoljno Zaphodu i to komad kože sa njenog najdražeg mesta, odnosno bulje. N. K. i Zaphod893 planiraju da ozvaniče svoju vezu pred Rabinom Ezrom Irgish, nakon oporavka na VMA.

Jana> je zadnji put na liposukciji (pre dva dana), donirala 72 kilograma čistog sala za podmazivanje gusenica na građevinskim mašinam u Togou. Precednik Togo republike je u znak zahvalnosti napravio bistu jane u prirodnoj veličini i širini pre liposukcije.
http://www.jebenopametan.com/images/stories/Zanimljivosti/ja%20sam%20debela.jpg

Prvi srpski vampir je zapravo drugi srpski vampir.

Пеки д бој pravi sapune u kućnoj radinosti

prvi srpski vampir pati iluzorne šizofrenije od sa izlivima narcističkog besa. Brzo stiče rezistentnost na lekove zbog čega se mora voditi računa o dinamici terapije i uzimanju medikamenata. Pacijent je agresivan i impulsivno reaguje na promene okruženja kao i na buku i svetlosne nadražaje. Stoga je preporučljivo zadržavanje na ispitivanju u strogo kontrolisanoj okolini. Ukoliko bolest nastavi da napreduje bojimo se da će dostići katatonični oblik.

Zaphod je napokon počeo da piše eseje. Šteta što je pomenuti esej ustvari njegova dijagnoza i "laze".

Prvi srpski vampir nije prvi! Bio je jedan pre njega, aha!

Remorker se manuo praznog duvanja u saksofon i okrenuo samo duvanju...
Idalje ne zna da svira, ali se barem smeje na sve što vidi... Mislim da je konačno srećan...

To nije laž...

Jana je zaljubljena u Rasima Ljajića, i prelazi na islam zbog njega.