Prijava

Црногорац вас је и описменио, педери једни.

Тончи вас осново

Зајк нас осново хахаха

пошто је металика вероватно има дугу косу, одатле Косијер

pu, kakvi ste, ovako bi se zajebavali i da Leprikonu treba za operaciju srca ne daj Bože i raspravljali o nebitnim stvarima umjesto da pomognete.

hahahaha pani pravi si vragolan,vukajlijaski mag

ДАО БИХ ЛЕПРИЈУ СРЦЕ, НЕКА ИМА СРЦА ДВА!

kako smo kul, mi znamo kao da podjebavamo, da prcamo, mi smo kul, do jaja smo,hehe vidi kako znamo da napisemo nesto, da se srpdamo, jesmo kul, ajmo zajedno da drkamo i pisemo, ajmo da drkamo jedni drugima i da pisemo zajedno.
hehe

paninaro je legenda ovog sajta
prvi čovjek koji je jebao kozu a nije se zarazio slinavkom

ja bio na 2 sata. jedno pivo platio, dva bio čašćen.

kakve trule spike vi imate,ja sa mojim drustvom nikad nisam ovakve spike vodio
koga boli kurac ko je sta i koliko placao...

ostati kratak tri crvene nije malo

pa sta,drugi put ce neko drugi ostati kratak...bas je trulo pricati o tim stvarima kad se sve zavrsi...i jos ste svi burzuji,a cak i da niste i dalje bi bilo trulo

slažem se, al jebiga, nemtnula se takva situacija, ja sam morao ono iznad da napišem da ne misli neko nešto

iskreno, meni to u oblomovu uopšte nije čudna situacija, tamo jednostavno ako hoćeš da te ne zajebu fino za šank, platiš odmah i ćao-ćao. jednom je nas 15ak bilo tamo, između ostalog neki poljaci (nisu puno pili), ovi što rade skontali da ima stranaca (a mi sebi za šankom plaćali čim kupimo), na kraju ceh 12-13 hiljada (za tipa njih nekoliko). pa da su po 10 litara popili, ne bi toliko bilo. zato uvijek za šank i zdra'o.

sad gledam na vikipediji o tom Antoniju, Kosijerić se nadovezuje na Povlen i Divčibare.
Nikad nisam bio tu.
Džela treba da se preseli tamo.
Kosjerić/Metaličić hehe

bilo bi lepo da se saopšte imena ko ne plaća račun u kafani kako mi ostali ne bismo napravili istu grešku

verujem da su žene.
žene se uvek tako izvuku kad treba da se plaća.
Nije mi jasno samo kako neko stariji Džonovan i sl. nije imao 3000 dinara u džepu pa da Lepri ne mora da daje evre.

im prowd of mayn keep doin yo thang cuz.yu a real ngga yu deserve all the success thas comn to yu.

meni više deluje kao vešto iskonstruisana prevara planirana mesecima. zašto se ne izađe u javnost sa imenima? ko stoji iza njih ili njega? narod ima pravo da zna. jasno je da je dogovor između konobarice i INSAJDERA u toj skupini postojao...podelili su zaradu. žrtva je u ovom slučaju osoba za koju se zna da ima najviše para - siroti leprikon.