Prijava

Okej rasni. Žao mi je samo što nijesam imao prilike čuti tvoje mišljenje ali ima vremena.

Znači ti ideš u Siriju?

rasni i pazl, odma da se pomirite. ne mogu da vas slušam više.

od hrista ja očekujem sve najbolje.

nek donese neke buksne iz raja i daje nam ko sto je davao hled i ribu onima kad je bio prosle put...DONESI,PICKO,ZNAM DA IMAS,NEMOJ SE STEKAS

Misliš Vojvoda?
Očekujem da sve srbkinje krenu da rađauju po tri komada, da svi muškarci krenu da rakijaju redovno i da im smrde noge, da biju ženu isključivo spoljnim delom dlana kad neće da im opere noge gorespomenute.
Očekujem da sa našom pravoslavnom braćom Rusima i Kinezima krenemo u odlučujući boj za spas sveta protiv zapadnjačkih demona i zlikovaca predvođenih Amerikom, iz koga ćemo naravno izaći kao pobednici jer je Bog na našoj strani.
Onda će nam se vratiti Kosovo i Krajina, i anektiraćemo Bosnu, sve ćemo te teritorije da posrbimo ko iz pičke, nakon čega će nastupiti hiljadugodišnji mir i blaženstvo u kome ćemo rakijati, jesti prasetinu i tući žene koje nam rađaju po buljuk dece.
SRBIJA ČEKA ŠEŠELJA!

ova tema je govno ( poruka pre zakljucavanja)

Христо је први пут у ЦСКА Софија дошо 1984, па отишо 1990, па други пут дошо 1998. године и то је био његов други долазак. И то је то, штасад?

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/15373_122685311229378_47202179_n.jpg

Господин Г. Л. је правилно схватио- кад сиђе Исус, неће бити циле миле ја дошо, него узавреле емоције, канте са сумпором по кјафирима, ракете ваздух земља и 5 печених волова и 5 гајби пива по глави оног ко је позван на прославу

DZIZUS ROK STAR SUPER STAR

ATIFA KUČKE DAHĆU ZA PAZLOM

antifa kucke dahcu za pazluhom

isus hrist je radjen po igrici :D

očekujem da se ukaže Čampiju i da ga natera da jedu slaninu

aj neka mi uradi neko sliku pa i u pejntu sa Isusom i random čampijem gde ga Jesus tera da jede slaninu uz koment "Jedi Čampi znam da voleš"