Prijava

Daj kod. Inace, pravila nisu potpuno ista kao u Premier Ligi. Posto se mecevi igraju utorkom i sredom, komotno mozete u startnih 11 gurnuti sve koji igraju utorkom, naravno i kapiten vam igra utorkom. Uvece kada se zavrse mecevi vec mozete da pravite promene u startnih 11 i povadite one cijim ucinkom niste zadovoljni, tj zameniti te igrace onima koji igraju u sredu. To se odnosi i na kapitena. Rok za to je, ako se ne varam, sat vremena pre pocetka prvog meca koji se igra u sredu (ne mora biti 20:45, jer se u Rusiji i Ukrajini igra i ranije).

http://img842.imageshack.us/img842/9941/yvyl.png

Jebaće vas FK Manojlovce rampampampamrampampampampam

dajte mi kod u pvt

A da vas pitam jednu stvar, tamo mi onaj asistent kaze da treba da zamenim igraca koji mi je u postavi a igra drugog dana, za igraca koji mi je u rezervama a igra prvog dana.

Konretno, Suarez mi je na klupi,a Cole u igri. Jer ja onda mogu da furam Suareza u utorak,pa onda zamenim njega za Cola u sredu i da dobijem bodove za obojicu?

Aj dajte šifru mada je na tom sajtu prošle sezone teško tripovali
Posle prve faze nit sam mogao da vidim igrače nit bodove nit da promenim igrače

Dusane, evo saljem ti sad.

Fala gazimudu za kod
Verovatno ću malo smanjiti poene za odbranu u ubaciti još jednog dobrog veznjaka
Markec je prejeftin a može da uzme koji bod ako bude dobijao šansu a kako je krenuo verovatno oće
http://i1103.photobucket.com/albums/g471/dusdan47/Untitled-628.png

јел има за лигу шампињона?

па ово е за лигу шампињона

Gazimudo
A da vas pitam jednu stvar, tamo mi onaj asistent kaze da treba da zamenim igraca koji mi je u postavi a igra drugog dana, za igraca koji mi je u rezervama a igra prvog dana.

Konretno, Suarez mi je na klupi,a Cole u igri. Jer ja onda mogu da furam Suareza u utorak,pa onda zamenim njega za Cola u sredu i da dobijem bodove za obojicu?

колико се ја сећам од прошле године да систем аутомацки пребаци играче с најмање поена на клупу и рачуна најјачи састав. Е сад можда је промењено

оће ли тај код више, пушите курац!

Дајте код.

Газимудо, колико се сећам, а ако није промењено... Ако после првог дана замениш Суареза и убациш Кола, одрекао си се бодова за Суареза. И ако испадне да је Кол узео мање него Суарез јуче, зајебао си се.

Поента је да ставиш све који играју у уторак, а после избациш оне који су узели најмање, надајући се да ће ови које убацујеш направити бољи посао од њих.

Ладно приморавају да изабереш тим за који навијаш, серем им се наглаву.

Пошаљите ми код.