Prijava

Moja je baš istinita. Doduše zaboravio sam dodati da sam išao da prijavim predmete i izostavio da sam jebao jednom obzirom da moja familija bači ponekad oko na vukajliju a jedan mnogo kul lik je našao za shodno da im pokaže moj nalog. Od tad ne pišem o kurvama i drogi.

EDIT: zato sam i promjenio nadimak lololo

...imao sam mnogo prijatelja išli smo u lov na divlje jelene mene pregazio auto
ali otac upalio juga odvezao me u bolnicu tamo je debela sestra stavila gips
posle sam igrao igriice golubovi mi dolazili pod prozor
zamalo nisam uhvatio jednog majka rekla ako budem dobar dobiću nove patike
mada ja sada ne mogu ćopav ništa...

Dasupišem.

Добре дефке. Тачно има разлике међу паровима. ЈА сам већ неколико имена заокружио у свесци. Ајд па се навече чујемо, дишчитам следеће написане кад се накупе и тако....

Najzad sam dočeko da mu jebem sve po spisku.

Za slučaj da prođem u drugi krug zanima me oće li teme na dalje biti isključivo prepričavanja ili će biti i opisnih tema?

oće li teme na dalje biti isključivo prepričavanja ili će biti i opisnih tema?

Biće, u fazonu, jesen je došla u moj kraj, lisje žuti veće po drveću, lisje žuto doli veće pada, zelenog ga više ja nikada videt neću.

To sam i ja tripovao, mada bilo je i onih tema tipa "moja kuća," "moja majka" i sl.
Samo se nadam da neće biti "odlazak kod bake na selo" pošto je moja baba živjela u gradu a loš sam u izmišljanju.

Mislim da baš takve debilne teme i treba da budu. Tu dolazi kreativnost do isticaja, kad treba od govna napraviti uže..

U srednjoj nam je profesorica zadavala teme tipa nanosekunda u kloaki podsvesti...
Kapiram da Dostojevski preko 4 sa dva minusa ne bi mogao izvući.

JESEN U MOM SOOOKAKUUU!

Deky, razvalio si!

Biće mi krivo ako ne bude uslova da se Dramadžoni ubaci u takmičenje. Do večeras će odlučiti Ciklon. Defka mu je totalno druga dimenzija.

Deky, razvalio si!

Hvala, Nato. E da ako želiš neke delove defke da citiraš i da ih zasebno hvališ slobodno možeš i na pvt... :D
ozbiljno...

Lutko lepa kovrždava narcisoidna :-*

Deky, razvalio si me!

Opaaaa.....

i ja sam pisao po istinitom događaju

glavni, jese napalio?

Ja sam bolji no Tolstoj.