Prijava

Не у вежбанку.

Ја сам писао састав онакав какав бих писао у основној. Обично су и толико дуги били, тако да...
А иначе, обожавам да читам туђе саставе!!!!

Evo, Nato, ja sam te poslušao i skratio! :)

I ne samo to. Jedini si pismeno razdvojio pasuse, fala bogu, može da se čita bez da ti oči ispadnu.

EDIT:
Vokasijeva prelazi u vođstvo na mojoj listi!

Ja imam 3 pasusa, onako pravo školski - uvod, zaplet i zaključak.

Čitam definicije i tek vidim koje ste rokenrole bili od još pelena bokte - pa je l' neko ovde zalivao babi rasadu, rešavao Veneovu zbirku, zadatke sa zvezdicom, sprem'o se za opštinsko takmičenje iz recitovanja, igr'o se sa autićima i pištoljčićima, nije otišao na popravni, nedobog završio polugodište sa prosekom 5.00... ;-)

Vokasijeva prelazi u vođstvo na mojoj listi!

Машала нато

Ja sam svaki avgust overio sa dva popravna od kada sam provalio pubertet. Do tada sam bio 5.00. Od tada.....pakao. Odoh sada da čitam defke uopšte, a usput i ove :)

Ja sam napisao skoro istinito, jedino što nisam guzio cigana trandžu-bila je žemski cigan :)

EKSKLUZIVNO!!!

DRAMADŽONI MI JE POSLAO SVOJU DEFKU ZA OVO TAKMIČENJE U PVT JER NIJE STIGAO DA SE PRIJAVI! CIKLONE REAGUJ DA GA UBACIMO U TAKMIČENJE!!1

Ako ne može, objaviću je ja iz sprdnje ali bih voleo da se on takmiči.

P.S. NE ZAJEBAVAM SE LEBA MI.

Циклон рече да му Хотујемо, ништа не одговара на теми.

Poslaću mu sada pevece sa pitanjem i laminom pišom.

NAPISO SAM! I MNOGO SAM BESAN SAD!

Ено га и моје чедо, баш сам шашкаст!

napisao i ja, ajd komentarisite! :V)

Moja je odlična, samo što to niko ne shvata. Lupajte mi minuse, da ne prođem dalje, jer mučenje je biti neshvaćen :)

od kad sam video da nesss dobija ortacke pluseve na takmicenjima ja sam odlucio da ne ucestvujem ni u jednom.

od kad sam video da nesss dobija ortacke pluseve na takmicenjima ja sam odlucio da ne ucestvujem ni u jednom.

Samo moji su ortački, mada nesss je kvalitetan autor tako da i ako mu dam možda 2 boda više nego što zaslužuje (a uvijek zasluži neki bod iz gornje polovine liste poena), ne mijenja mnogo stvar.