Prijava

pa ako će to na neki način poboljšati moj sajber ugled spreman sam da povučem sve i pogazim svoje principe.

Šta si ti paninaro, jesi ti, ko si ti?

Умодујте ме на 15 мин да банујем Боба и Панинара, променим свима никове и одаберем свима по дефку па ме размодујте. Колко стигнем за 15мин стигао сам. И гратис одабир има дефка ФРИСТАЈЛА ко год да је писао.

umodujte mene pet dana da ima za virtuelni si vi

ео шта нудим, за 15мин је сасвим довољно:
http://static.limundoslike.com/slikaBURE-BACVA-ZA-RAKIJU-ILI-VINO-41211445v800h600.jpg

Laže pseto vidi se da je prazna

Viđite ovo, ni ovaj glavni ne bi bio loš mod svega mi. Taman malo da se poveća indeks alfamužjačnosti mod tima.
Nećemo više ove beta i gama modove, dajte nekog normalnog uaaaa!
Ovaj Brus je recimo dobar momak ali nema tu oštrinu kad te sasječe pogledom.
Ciklon recimo ima tu oštrinu ali nije dobar momak... treba neku sredinu nać ili čak da ima i jedno i drugo.

Kako mogu ja da cijenim nekog moda ođe kad nikad u životu nije prase zakla?

Бановали сте мене на 20 дана, одбановали Боба Рока и Омбреу и Нешу дали по 7 за вређање мајке. Све ћу рећи Кајзену.

Moga bi i ovaj jebač za moda, to bi mu sigurno podiglo samopuzdanje...

A: znaš ti da sam ja mod na vukajliji?
B: Poližeš mi pičku idijote

Inače, kome je jeba ombre majku? Meni je jednom jedan lik na komentare u poster reka da mi je jeba majku i ja sam fino poša majki, pita je je li to istina, ona je rekla da nije i ja sam mu reka da ne laže više. Sve se to može bez bana riješit.

Laže pseto vidi se da je prazna

Није очију ми само мало отпио малопре

Otpio si i ono malo što je bilo ostalo? Đubre jedno lolololo

YEAHOVA NIKAD NEĆEŠ MODERISATI OVDE JEDINO DA PROBAŠ NA SAJTU ANA.RS

Главни не минирај ми капању лололо

Pseto je najbolji za moderatora od 15 minuta

PSETO JE TKZV INSTANT MODERATOR. A TAKAV JE I DUHOM I KARAKTEROM I STAVOM. INSTANT

уђем изађем и готово

умодујте мене у ја сам кул, умодујте ме само на 2 минута да направим револуцију и поправим све што не ваља хехе шалим се не бих ја волео да сам модератор ту мора да се ради ја само блејим на форуму и чету и не бих волео да сам модератор ал одаберите ме на само пар минута да почистим говна ко легија што је реко за косово хехех и после не морам да будем модератор јер ја то у ствари не желим јер су модератори говна одаберите мене хехе