Prijava

Ја бих волео да будем мод када би се плаћало, кеве ми.

Ja bih voleo da budem mod kad bi se delili besplatni čepovi od novogodišnje kole, kad ima ona nagradna igra.
Plaćanje u naturi.

Ma kakvi moderatori koj moj, jeste li vi svesni da mogu da vas iznabadam glavom?

Svi smo mi pomalo mod

glasajte za mene,ja cu da brisem defke svima koji su opeterceni plusevima,pocevsi od straje i reseirvor doga...
svakome ko prijavi hejt ili lajk,ucicu na profil i obrisati pola defki
svakome ko zukuka za plus na bilo koji nacin,ulazim u profil,brisem cetvrtinu defki i to onih najocenjenijih

Ako neko dodje da prijavi lajk SVOJIH definicija, treba mu obrisati sve definicije i ukinuti avatar.

kad vidim da je neko lajkovan,banujem onog ko je lajkovan,a ne onog ko je lajkovao

tj necu se sluziti banovima,samo brisanjem defki lolo

а шта је са курдом озбиљно? јел типа обучава регруте у сирији шта?

Otisao da radi kao sef kuhinje u neku pripizdinu. Znam da je bilo razgovora na forumu da li da ide ili da ostane u Lihenstajnu ili gde je vec ziveo.

Не бих да будем банован због некропостовања као брат Чеги, али пошто поново повела прича о новим модераторима, да опет оживимо ову тему.

Џерија за модератора. Каки курац студентарија и млађи од 25 година за модераторе!

Ем је један од најстаријих на сајту, ем што нема много додирних тачака са осталим члановима, тј. није у неким клановима, ем би користио Курдове методе уклањања лошег садржаја.

Могли модератори да буду и Проф, Лукс, Скочко, Каунт и Космо, чисто да не буде Брус једини који смирује ситуацију на сајту. Што се тиче Боксера, ја сам за, али не верујем да га то занима.

Fender, to što si lično dobar drug sa autorom JERICHO, ne znači da je on taj koji bi bio najbolji. Aj nemoj da si pristrasan.

ХАХАХА ТРАНСФЕР БЛАМА 3. ОДБАНУЈТЕ РИХУ И ЧЕГИЈА, КУЦХКИЦЕ!

Možda bolje da otvorite kladionicu i tipujete ko će biti novi :)

Ко каже да сам добар са њим? Па он је први негативно коментарисао моје радове и постове. А и он је хејтер као и ти, само са мало дужим стажом.

Jericho? Je l' to onaj što me stalno poprckuje za SNS?

Могли модератори да буду и Проф, Лукс, Скочко, Каунт и Космо, чисто да не буде Брус једини који смирује ситуацију на сајту. Што се тиче Боксера, ја сам за, али не верујем да га то занима.

Hvala, Fendere, prijatelju dragi, neka tebe i tvoju fameliju obasja ljubav našeg Isusa Hrista u ovim blagim danima, ali ja ću samo da budem moderator ako mogu da povedem Penzionerku sa sobom i da brišem Divigavajo defke svakog četvrtka, a ne daju mi to, tako da ništa. :'-(