Prijava

realno, nama pametni trebaju. GLASAJTE ZA BOBA!

E ako je tako Paninaro. Onda prihvatam.
Glasajte za mene imam za sad 1 glas.

Ko je još od dosadnog pametnjakovića imao koristi?

On i oni oko njega. To je suština demokratije :)

On i oni oko njega. To je suština demokratije :)

Daj primer iz života i upotrebi u složenoj rečenici.

Možeš imati ti ako glasaš za mene. Znaš kakve polutke preko sindikata imam? Vrh!
Ako ne voliš polutke onda imam turšiju. Krastavčiće/cveklu/mešano/paprike.
Ako ne voliš ni to, onda mogu da ti sredim atest za plin. Za kola.

Vukajliji je itno potrebno Veće staraca!

Vaš glas meni leba!

jebe te rade ona pretnja ubistvom od ranije i oni malko bolešljivi crteži štos pravio.
Sitnica al jebe. Samo...

PU! Znao sam da ima nešto.

Ako je ona prijetnja meni, Rade, ja sam ti to oprostio. Ne znam jesi li još kome prijetio.

Nije bre ovaj narod lud. Sve pamti.
(Koje ubistvo Nešo?)

Iskren da budem ne sećam se. Ajd crteži tu i tamo. Možda Kurdu. Ma nije Kurd nisam lud valjda... Paninaro valjda...
Pojma nemam, eo neka kaže čovek.

EDIT:PRC! Za 7 dana će saznamo. Paninaro neka bude tebi, il je to bio Ludi Čak....
Ko će se setiti...

JA RADETU SVE OPRAŠTAM I ONAJ JAVNI APEL NA HEJTOVANJE MENE I PRETNJE I SVE. MOJA JE VELIČINA U SPOSOBNOSTI PRAŠTANJA. OPRAŠTAM SVE SVIMA I GARANTUJEM DA ĆU UKOLIKO POSTANEM MODERATOR BANOVATI GUGIJA, POJZENAŠE, LUKSA, PRELDŽIJE, FORSIRATI SLENG SA SVIH MERIDIJANA A SVOJIM POLTRONIMA ODABIRATI ŠTA GOD POŽELE

MI SMO BOBOVI, BOB ROK JE NAŠ!

знаш ли ти бобороче шта је то сркалица?

Ала смарате

NE ZNAM VEPRI? PANI ZA VUKAJLIJU S ROKOM NAPRIJED

momentalni razmod onome ko je odbanovao ovog smarača. A moj duplak koji je takođe smarač čami čekajući godinu i jače. NEPRAVDA!

ǝןǝžod pob ɐʇš ıʇɐɹıqɐpo ɐɯıuoɹʇןod ɯıظoʌs ɐ ɐuɐظıpıɹǝɯ ɥıʌs ɐs buǝןs ıʇɐɹısɹoɟ 'ǝظıžpןǝɹd 'ɐsʞnן 'ǝšɐuǝzظod 'ɐظıbnb ıʇɐʌouɐq ɹoʇɐɹǝpoɯ ɯǝuɐʇsod oʞıןoʞn nć ɐp ɯǝظnʇuɐɹɐb ı ɐɯıʌs ǝʌs ɯɐʇšɐɹdo ˙ɐظuɐʇšɐɹd ıʇsouqosods n ɐuıčıןǝʌ ǝظ ɐظoɯ ˙ǝʌs ı ǝظuʇǝɹd ı ǝuǝɯ ǝظuɐʌoʇظǝɥ ɐu ןǝdɐ ıuʌɐظ ظɐuo ı ɯɐʇšɐɹdo ǝʌs nʇǝpɐɹ ɐظ

Nije mi dobro...

nemoj tako, Trulekse. ti si dobar momak, dostojan socijalističke revolucije, čak bi se usudio pomisliti da bi mogao biti jedan od njenih sekretara! uključi se u zabavu :)