Prijava

А ви виђите ко је најактивнији.

A svi znamo ko je najATRaktivniji...al' to mesto je ionako već zauzeto.

Planiraš da se razmoduješ?

Јок ја, ја највише радим тамо, него још један црногорац мора бит', заслужни смо ми грађани.

A svi znamo ko je najATRaktivniji...al' to mesto je ionako već zauzeto.

Е то да, чак и каизен зна да је то мјесто забарикадирано, ту нема измјена.

posto chat:kafana ubedljivo najvise objasnjava,mora neko odatle i sajt ce biti ljubaznoljutit,a svi ostali ce samo doprineti bakastom sajtu

!!! PAŽNJA !!!
OZBILJAN PREDLOG: GLAVNI

Samo nemojte mene ne mi se čitaju posteri.

Rezervoarski Dog: propustio iljadu mandata, a vredi čovek. I ovog puta da mu se ne dozvoli da odbija nominacije. Ha! :)

Bez sprdnje se nosim mišlju da Riha ne bi bio loš mod, a iskreno, baš sam nestrpljiv da vidim definicije koje bi one stavljao u odabrane...ipak je jedan od najoštrijih kritičara kvaliteta odabranih definicija.
Glavni bi bio ispravan odabir.

Dobra ova Gugijeva tema. Njega predlažem.

Samo je Ciklon moderator vi ostali ste modovi, Gugija.

Vidim da su neki ovu ozbiljnu temu shvatili kao sprdnju.

Ја сам почео да се шалим откад је келт размодован.

Ma dajte ove što sam ja rekao.

sprdnja je sve osim chat:kafane svi ostali bake su i prenelol

Natnat

Vidim da su neki ovu ozbiljnu temu shvatili kao sprdnju.

Meni su sve teme na Vuki i ozbiljne i za sprdnju...tako izbegavam klopku pogrešnog tumačenja.

Главни и Дог наравно да спадају у круг идеалних модератора, али нисам сигуран да их то занима. Додао бих ја и Лемају јер и она има подужи стаж овде.

Bez sprdnje se nosim mišlju da Riha ne bi bio loš mod

Доже, Риха је превелики хејтер. Несумњиво је одличан аутор, али превелики нарцис. Плус је још увек студент. Додуше јесте апсолвент, али то му није олакшавајућа околност. Требало би сачекати да дипломира, да добије посао у завичају или иноземству (пошто планира да пали напоље) и да има мало већи прилив новца. Биће онда Ната и Брус у пакету. Лололо

ЕДИТ: Гуги обавезно за модератора.

Јеботе, сачекајте бар 40 дана пре него што кренете у бирање новог. Пу!

Razmodujte agilnog
Modujte cegrtaljku/jack harper/the prof-a

Kao moda.
Paninaro
Boxer
Cegi