Prijava

Тај. Ал' не само тебе, него и мене. А и да се чује глас опозиције међу модераторима, да не кукају сви како Вучић бира модераторе. Је л' видиш какав сам демократа (Пу, пу, далеко било!)? Али је и то боље него да понови ситуација са умодовањам Јебача, кад се сајт поделио. Овако, узми неког старијег, ко се не меша превише у расправе и готово. Нема много толико активних чланова колико има расправа на све стране. Не могу десетак модератора да стигну да прочитају радове и истовремено да прате препуцавања на форуму. Космо и Проф доста читају и коментаришу радове, зато сам их и предложио.

Gospodine Bruse, ja sam isto u SNS-u prijatelju, imajte to u vidu kada budete upisivali niknejm autora sa kojim želite da delite medatorski hleb. Pozdrav druže i neka Vas Gospod Bog Isus Hristos blagoslovi.

Ma zajebavam se, ne odlučujem ja o tome :)

Šomi, bolje ti je samo diskretno da pošalješ link za odabranu nego da moraš da crnčiš, a kolege ako te se sete za dan bezbednosti sete, ako ne...

Gospodine Bruse

postovanje prije svega

Paninaro, bokser, gugi ili kajtez.

Tomu gugutku za moderatora!
Da miri autore i moderatore!!!
http://vukajlija.com/recnik/autori/78090

ПАНИНАРО. ЈЕР САЈТ КОЈИ ЈЕ У ДАУН МОДУ ЗАСЛУЖУЈЕ ДАУН МОДА.

Ako birate Luksa onda hoću i ja! Nije jedan preldžija bolji od mene!

dajte nekog nedauna, starijeg a da nije planinarijo, ljutog a da nije boxter, ženskog a da nije u koaliciji sa brucom.

ma samo da nije crnogorac, sve drugo može da prođe. Stim u vezi Komad1974 je moj idealan izbor i predlog!

POVJERUJ, TOJ ŠKOLJCI GDE SI MIRNA GDE SI SAMA

Један црногорац мора још бит'.
А ви виђите ко је најактивнији.

Planiraš da se razmoduješ?

Truleks je takodje favorit iz prikrajka. Zdrav rezon, aktivan, treba ga uzeti u obzir.