Prijava

Добро, ово 500+ се подразумјева кад си у топ 2000, али ово за просјек ми се чини фер, мало ће људи припазити да не пишу свакојаке глупости.

Едит: Мада знам да се неће усвојити, ал' чисто да изразим своје мишљење.

Који бре просек кад нико не чита ништа?

Сад ми реците: "Не читаш ни ти". Оћу боле ме курац.

Јеби га, сад су ове "популарне" ту, ако ваља чему дефиниција, накупиће бар 21 глас за 24 сата, а послије се лако увећава просјек са порастом гласова.

Јес, накупиће 21 ако се рекламира по коментарима, четовима и приватним порукама. Пишем и ја, немој ми причати каква је ситуација.

Nekad je prosek imao ulogu na sajtu, sad je to samo brojka.
Predložio sam čisto da se razmotri.

Добро, шта си се наелектрисао одма'... Ако ће ти бити лакше, ја никад нисам био у "популарнима".

Podrzavam, ali moj prosek jebe heheheheh, ako se zadrzi 25+ izvisicu za kafanu k'o Cavic onomad za zlatnu medalju

Едит: евентуално провереним члановима да се допусти пристум, фазон цои кога боли курац више да пише, узо паре и јебе му се!

Leprikone, volim te!

Visarijonovich
Podrzavam, ali moj prosek jebe heheheheh, ako se zadrzi 25+ izvisicu za kafanu k'o Cavic onomad za zlatnu medalju

Ето, сад задовољаваш услове.

Подржавам. И немојте шкртарити са условима. Није кафана за свакога.

Jebo vas prosek 25+, to je sranje, dajte 3 soma bodova za kafanu, jer taman toliko imam.

Ма 500, таман да Жајк не може на чет кад већ неће да га банују.

A može i 500 za Kafanu, a 3000 za Balkon.

Стално сам био на чету последњих годину и јаче, сморило ме богаоца тако да ме заболе курац за чет и услове за исти.

Балкон не служи курцу.

и не знам који курац се увеле ове смор собе, лепо је пре два месеца био један чет, постојала је и нека стандардна екипа четера, њих 20так, плус неколицина њих који се јаве повремено. Од кад се увеле ове собе, њих 300 се одједном окуражило и сад оће да четује неки курац

Ја сам дошо на чет од кад се појавила кафана. У друге собе не идем. А баново би ове што дођу у кафану па серу да је музика срање. КОЈИ ЋЕТЕ КУРАЦ ОНДА У КАФАНИ ЈЕЛ ВАС ТУКО НЕКО???