Prijava

Од кад се увеле ове собе, њих 300 се одједном окуражило и сад оће да четује неки курац

pseto88

Ја сам дошо на чет од кад се појавила кафана

то је то

I meni je nekako govno, a sami smo govna, prvi smo mi s četa tražili sobe. I čini mi se da je bolja bila ona podela na 3 sobe tematski različite na "beloj" vukajliji koje nikad nisu ugledale svetlos' dana.

podržavam, dosta smo patili od žajka.

zhajk je kraljina.ne diraj zhajkaru

ne diram u njega...da ga pipnem da se opoganim. nisam lud.

TAKO JE MEGOTE I DA SE BANUJE OMBRE ZAUVEK JER JE SMARAČ

kol'ko su postale transfer ove teme ''kmekme nubare smaraju povećajte broj poena da mogu drkati kurac samo PRAVIM VUKAJLIJAŠIMA''

zato sto su sisice,om,tripuju neki hejt kao

Kaste vi išli u kafanu jel vam bilo krivo kad vam ne daju pivo zato što ste maloljetni, pusti djeu nek se uče ljudovanju.

kol'ko su postale transfer ove teme ''kmekme nubare smaraju povećajte broj poena da mogu drkati kurac samo PRAVIM VUKAJLIJAŠIMA''

Treca vena vukajlije se slaze!

КАФАНА ЈЕ ГОЛИ КУРАЦ!

i jos mi se prikenja kad vidim ko sve nalazi da kenja o tome ko je zanimljiv a ko ne

Ili da se gleda prosek po definicijama.
Recimo određeni autori imaju preko 4000 poena, ali imaju prosek oko 25 pluseva po defki što obično znači da su spemovali govna da nabiju glavni skor.

nije fora. meni 75% defki nije preslo skor preko 15-20

то је то

Манијаке, што ме цитираш, па ја сам то на основу твог поста и писао.

Za.

Uz dodatak da bude potrebno preko 8000 poena, i prosek preko 35.

http://i.imgur.com/HIxXqZd.png

jebote pazl za pet dana 1000 poena skupio haha

jebem ti sajt kad mi neki megot kenja o tome ko je do jaja a ko ne...sve u kurac kad je dotle spalo...

Svi su i zanimljivi i smešni, ali neki sami sebi, neki drugima, tako da čet je za sve koji ispunjavaju uslove da uđu tamo. Ja ne idem tamo jer kontam da bi me istrolovali najstrašnije kad bih promolio njušku, a i nemam neke ambicije ići na bilo koji odeljak u vezi četa, mada bio sam par puta samo dok nije bilo ovih podela što Kajzen uradi. Tako da Magote, i da se izmeni ovo što veliš isti bi mi đavo bio.

Треба Каизед дузме да направи могућност да сами правите собе, убаците шифру и блејите унутра уз неку порњаву ил тако нешто! Или да можете да причате, јебеш ово куцкање смара!