Prijava

Par drugara imaju profile tako da kače fore ali slabo upotrebljavaju. Uglavnom transfer, uuuu usro teeeee i ostale zajebavancije.

... govno jedno prepotentno.

Paninaro nastavlja da bivstvuje negde između dosade i tezgi za preprodaju pijačnih uvreda...
Lepo je doći ovako ponekad i videti ga kako besomučno tapka u mestu.

Đe si Bušido, nije te bilo neko vrijeme... pusti me da jebem ove penale, tebi priznajem nadmoć, naravno...

radimo na izvlačenju Bushmane. navrati za dva - tri milenijuma, primjetićeš poboljšanje.

Bušman jebe kevu... restekpa.

Šta kao pjan sam, ludilo?

Dođi da te zagrlim Remac. Bogomi te fale, Jasmine.

Није да не користим. ШУ КНУ О, Онда обичавам да кажем ЊОЊ за WOW, Њиндоњс и остале форе са дуплим В.
На фејзу се смејем аџаџаџаџа, људи не капирају, па кад им објасним, онда и сами користе. Мој буразер, користи аџаџаџаџа и шук.
За неко патетисање кажем да је фијокарење. "КОЈИ СИ ФИЈОКАР ЈА НЕ ВЕРУЈЕМ" углавном скапирају, једном ме је једна риба напала да је Фијока врх ствар ида сам ја шабан, после кад је чула да сам је ја написао овлажила је.
Такође, има много људи у мом окружењу који одавно знају и за Трансфер блама и за патишпањ....

YeahBatch

Мене је срамота да уживо причам о сајту само тако. Једном сам ишо са ликом на баскет који је извалио да сам овде па ме смарао пола сата да му причам шта сам све овде писо. Или кад ме стартује неко кога познајем због смрдљивог Пуја Шотке.
Осећам се ко најгори слепац у таквим ситуацијама, искрено.

Колко сере овај јебач аааааааааахахахах

Као лик сам од себе извалио да имаш профил на Вукајлији ахахаха а плус што те смарају на улици због Пује аааааааахахахахахахахахахахахахахахах

moje društvo zna i žena mi često viče jebala ona tvoja vukajlija, a od fora najčešće koristim domaćinske izreke i izraze

- polumesečasti šrafciger
- Nije krmača da se jebe jednom godišnje
- lolo
- kad je dobio sina celom komšiluku derali košulje
- jebem ti sestru na božić ujutro kad je najmrsnija
- dabogda ti se kurac digo na maminoj sarani
- nisam ja oštinski pečat da udaram u bilo šta
-i još neke

Сисај курац, Тилмо. Кажу им други, мене срамота да причам о томе међ људима.

Ма зезам се Јебач, мени у ствари смета што људи којима пустим неку фору одавде, то не капирају, па им као објашњавам зашто је то смешно, па разложим на најситније детаље, а онда зајебем да им причам.

Pa ono živim sa Elom koja je odavde, a uglavnom makar jednom nedeljno izblejim sa 15 ljudi koji su sa Vukajlije, na VOS-u, tako da, jebem liga....šta znam, primetio sam da koga god upoznam odavde i van sajta se prilično dobro i brzo skapiramo....nešto kao na tekmi kada uđeš u priču sa drugim Grobarom lako...imaš to zajedničko nešto....
E sad sa vanvukajlijašima je malo teže, mora da se objašnjava ako ti izleti neka fora odavde, mada u kraju kod mene recimo ganjane mnogi zovu sada Romulanci i transfer se prilično primilo.

koja je fora sa patišpanjom?