Prijava

Fade bye, bye.

Zato što smara par iskompleksiranih ljudi koji ti kao zadnje pičke šalju u PVT da ih on smara i iznosi privatne informacije a kad neko od "kul" likova to radi (a bilo je i među modovima toga ali nije red da pričam u tuđe ime) onda je to sasvim u redu.
Šta ima da se žalim ako me neko smara. Jebo te ovaj lik što je otvorio temu sere kako ga smaram tu zadnjih dana a ja bio banovan sve vrijeme.

Koliki ste vi paćenici jebem te živote

I Pinki(TM) da se trajno banuje, nadimak mu vrijeđa dostojanstvo ovog sajta. zamislite, PINKI i još (TM).

TM-turi mi. Mislim da nije u redu da promoviše svoju seksualnu orjentaciju u niku.

ne valja,trajna banovanja opet krenula...

e, i to. nisam vjerovao da to znači kada mi je sam priznao u pvt.

I kako da ja trpim, kad ova dvojica iz čekaonice došla na temu. Zamislite da ja dođem u čekaonicu i popišam se na mjesto gdje sjedite, a ček to već radim. Srčeki mali. ololol

fade je pinkijev dupli.

Pazl da se banuje, i Ironični, cenim da mu je to još jedan plidu. Kome je palo na pamet da se ovaploti pazl uopšte? Koliko znam bio je trajno banovan.

Ironični nije moj dupli i odbanovan sam jer sam jedno deset puta kvalitetniji autor od 99% kompleksaša. Ključna riječ je - kompleksaša, tj. da me ne shvatite pogrešno ili bolje reći da ne izvučete namjerno moje riječi iz konteksta, ne tvrdim da sam bolji autor od 99% nekompleksaša ali od nekih 97,5% aktivnih jesam.

Hvala na izdvojenom vremenu za čitanje ovoga, znam da pomno pratiš svaki moj post.
E'o ti jedno srce za to - ♥

PAZL SUPERSTAR HAHHAHA

Zabraniti upotrebu reči " kompleks" van navijačkih tema!!!

Бановати лика који је отворио ову тему. Макар му забранити да отвара теме по форуму, нек остане на чету.

Aj da probamo.

Banujte Vejv Rajdera

a ko će paliti roštilj ako banujete Vejva?

A šta ako mu je baba živa?
Ček, nemojte Vejva još, mora se javiti u temi da vidim jel baba preživjela.

nemojte vejva, nismo ga dovoljno izjebali