Prijava

Pa musaši, ja sam lepo rekao da bih jebao, solidnih 7/10, isfotošopirana i tako u spotovima i 8/10. To što koristim x/10 foru ne znači ništa.

Nemoj da se pravdaš, provalio si se, odjavi se odma.

Preduslov jebanja je potencija lolololo

Eto, sad da nisam politički korektan i heteroseksualan morao bi te pozvati da se naguziš ako smeš :)

Nije kod mene u pitanju Severina, jednostavno nisam toliko zagoreo ili željan pičke da bi jebao šta bilo. Kao da se ona na kurcu nešto razlikuje od onih koje sam već probao...

Bruse, drugo je što ne moraš da jebeš, ovde se radi o tome da recimo hoćeš da jebeš i ona ti se nudi... kao odbio bi? Bi kurac.

A garant bi svi ovi što je ne bi jebali svršili dok ona skida gaćice.

Nisam ni ja zagoreo ali ako bi se ukazala prilika što da ne?

Bi Čače, odbijao sam i bolje ribe... jeste, budala sam, ali to nikad nisam ni krio...

Mi bi je jebali zato što je ne možemo jebati. Ja sam imao komšinicu na koju sam strug'o ćunu evri dej. Kad mi se pružila prilika da je jebem - razočarao se. Zato više neću da jebem, jer to uništava moj život.

Ja sam odbio Minu Kostić jednom, a-ha!

Opleo bi je na keca.

Zašto? Zato što je dobra mama koja oće kurcoa.

ja bih je pustio da mi izdrka.

Ja sam odbio Minu Kostić jednom, a-ha!

Одбио си ти мој курац. Кад ме тјераш да будем вулгаран.

Odbijao sam i ja dobre pičke, ali ne svesno, nego jer sam retard i nisam jebo. Sad bih jebo pola tih što nisam.

Bruce

Bi Čače, odbijao sam i bolje ribe... jeste, budala sam, ali to nikad nisam ni krio...

http://www.pressonline.rs/upload/boxImageData/2009/03/24/37082/FARMA4003.jpg

Lako je tebi Bruse, mene su odbijale i gore, i dole....

Mi bi je jebali zato što je ne možemo jebati. Ja sam imao komšinicu na koju sam strug'o ćunu evri dej. Kad mi se pružila prilika da je jebem - razočarao se.

Jer jebanje je lepo samo dok se čeka
dok od sebe sisom nagoveštaj da

Одбио си ти мој курац. Кад ме тјераш да будем вулгаран.

Nisi mi ga nudio, ali bi definitivno bio ispred Mine kad se hvalim. Kada bih te odbio. Ako bih.

mene su odbijale i gore, i dole....

Ovo me niste pitali, taj spisak je definitivno duži :)

Ja mislim da je Seve dobra riba.