Prijava

Potražio sam po guglu i nisam našao temu, pa reko da otvorim, pošto sutra ujutru idem u Grčku, pa sam se naložio..
Enivej, doživljaji sa ekskurzije, lude priče, legende...

Jebo nisam. Ali sam se kupao u novembru u Egejskom moru. A jel pričamo za srednju školu ili apsolvenstsku? Pošto na obe nisam jebo. Ali sam na apsolventskoj bio na Kamp Nou. Which is nice.

3. godina srednje...mi obilazimo Olimijakosov stadion... Which would be nice if I liked Olimpiakos...

najvece havarije na njima bile su

Прошле године био у Грчкој на седам дана, између осталог, купао се у октобру у Јонском мору. А олимпијакосов стадион ми није био ништа посебно, можда јер сам Гробар, ал колико видим, ни ови Цигани из мог одељења нису били одужевљени. Мени је Крф био одличан. Био сам пре тога три пута али сам се опет најежио испред Вида и српске куће, врло тешко је било видети људе како плачу. А Атина је била прва лига што се тиче доживљаја. Прешао сам на супроту страну улице где су били око 30 наркомана и покушали су да ме опљачкају. Једва сам се извукао.

Mi sad u trećoj idemo u Beč, Salcburg i Minhen
Ima se, može se

Psovao sam Slobu sa šiptarima obezbedjenjem u Riminiju.

Oborio sam loptom tronožac Vukov u Tršiću.
E to su bile lude godine

Karali smo crnkinju u Španiji celu noć. Nas 15.

Trkali se pedalinom sa razrednim na Paliću
Tj, on nas jurio
Opasni smo mnogo

Trkali se pedalinom sa razrednim na Paliću

Brate...

Прошле године био у Грчкој на седам дана,
између осталог, купао се у октобру у Јонском
мору. А олимпијакосов стадион ми није био
ништа посебно, можда јер сам Гробар, ал
колико видим, ни ови Цигани из мог одељења
нису били одужевљени. Мени је Крф био одличан. Био сам пре тога три пута али сам се
опет најежио испред Вида и српске куће, врло
тешко је било видети људе како плачу. А Атина
је била прва лига што се тиче доживљаја.
Прешао сам на супроту страну улице где су
били око 30 наркомана и покушали су да ме опљачкају. Једва сам се извукао.

Mi smo bili u Egiptu, kupao sam se u februaru u Indijskom okeanu i naučio da surfujem. Vuhuu huu huuu samo se čuje talas iznad glave.
Sliko sam se ispred Tutankamonove piramide i Svinge. U piramidi neki drugar napisao Grobari Trlić i sad će to da se vidi kroz vekove.
U pojasu Gaze videli neke muslimane siluju devojku na drugoj strani ulice.
Avion se pokvario kod Kazablanke pa morali busem odatle. Slaviša ciganin jebo kamilu u guzu.
Haos

Гађао сам девојчице ласером и стављао им љигавца у косу. Хехе.

Пио пиво пред наставницима. АСАМ ОПАСАН

Trkali se pedalinom sa razrednim na Paliću
Tj, on nas jurio

ahahahhahahahaha

Trkali se pedolinom sa razrednim na Paliću

код мене у су ваљда у седмом, откачили чамац на палићу, обишли околину и вратили се на половину ручка

дували су на крову хотела на копаонику јер је у собама било оно говно што оглашава аларм на дим... изашли у мајице јер је у соби било ћевру а напољу минус... после су то били најјачи смехови икада