Prijava

Кацте неискусни Пери, у јебеном лутракију таласи 2 метра крух те јебо однесу те у пичку материну. Само што смо ми и професорицу убацили унутра, нема ко да нам сере за укоре :)
Јебале те дискотеке и уозо, имао си главном улицом дисконт пића ђе ти је лименка оног њиховог пива 50 центи. Ми смо једном лику направили 300 евра пазар ту :)

tacnije 80 centi do 1 evra vam je jedno pivo. a uzo zavisi od toga kolika je velicina.. uglavnom je 3-4 evra pola litre koliko se secam

Izvalili smo diskont pica, obogatio se lik na nama :D
Kolutice, ne, iz Zajecara sam...naso Ginisa za 2.5, kupio, posto mi je to jedno od omiljenih piva..a inace smo uglavnom uzimali fix, mitos je realno njesra, ali u Lutrakiju smo uglavnom pili tekilu i te koktele za evro...
Igrali beer pong, samo sa dzinom..

Митос срање ?
Митос најбоље пиво од свих које сам пробо тамо. ЈЕБЕ ПИЛС, ФИКС, ПРОСТ, МИЛЕРА, СКОПСКО И КРОНЕРА У ПИЧКУ :)

Били у Суботици и пошто смо главну улицу обишли за сат времена, играли са латиничарем пинг-понг у чупа чупс, каже има унуке а нема пара да им донесе нешто лепо па реко ај у то... После смо га одвалили у стоном хокеју и повратили све чупа чупсеве. Јеботе, чули смо га кроз танке зидове како је плакао као дете до дубоку у ноћ што опет ништа неће донети унуцима.

mi smo poslednji, gratis dan ekskurzije u Lidu u Italiji nafatali nekog crnju na plaži da nas tetovira, za dva evra po tetki. izredala se čitava generacija građevinske i medicinske, svako je imao po nekog leptira na palcu desne noge, pičku na koljenu ili ALESANDRO NESTA preko leđa itd. sve je bilo super dok nije došao trenutak naplate, kada je čamac dobio svega 3-4 evra za sav svoj rad i trud. tu on povileni, krenu sa pričom da će zvati policiju jer smo ga opljačkali i zajebali (?!), utom dolazi drug koji je okarakterisani rasista i mrzitelj svega što nema veze sa Srbijom i Rusijom, uzima luk i strijelu i gađa crnca. pogodi čovjeka negdje u glavu, SREĆA pa onaj vršak strijele nije Adidas nego je tipa Wink, gumeni štaznam. plače čamac suze roni, ''Kakav gnusan čin!'' - pomisli u sebi. smirujemo ga mi, ali ne ide jer smo svi pijani i preduvani. i, dešava se preokret - neko mu dade pivo. ljudi, pivo usreći, to je normalno, ali da čovjeka koji je 5 sati tetovirao ljude i koji je dobio par evra za sve to i strijelu u glavu vrati jedna limenka piva u život... to je za pročavanje. valjda mu je to prvi poklon u životu, ili mu je ta limenka trebala za kolekciju ili nešto

Kakvu sam radnju našla u San Marinu. Indijsku. Ostala bih u toj prodavnici čitav dan. A i lijep je prodavac bio.

Vidio sam Andriju Gerića na ekskurziji u NS!

a jel su trajne tetovaže ili?

Pre nekih desetak godina radio ja na zameni kao nastavnik (bio deficit engleza pa dali meni). Imali jedno odeljenje šestog razreda koje su svi nastavnici zvali "crni biseri". Elem, došlo vreme za ekskurzije, a njih niko neće da vodi jer su kao roj osa. DOđu kod mene delegacija i lepo me zamole da ih vodim ja jer se njima jako ide. Može, ali da me slušate dobro i da ne pravite probleme. Može.
Jednog sam vadio iz potoka u Tršiću, dvojicu nismo mogli naći sat vremena dok su kupovali suvenire, jedna devojčica se survala niz brdo u Vrnjačkoj banji jedva sam je uhvatio pre nego što je zalepila glavom o beton, a ukupan efekat me ozbiljno naveo da razmišljam kakvo sam ja govno bio u školi.

Epilog: Onaj iz potoka se nije prehladio, bio mu kul doživljaj, ona dvojica su kupili bejzbol palice kao suvenir i uveče igrali pred kućom pa jedan slomio ključnu kost onom drugom, a devojčica je sad odrasla i udaje se za sina mog brata. Tko nije vodio djecu na zagrebački velesajam taj ne zna što je patnja...

pf, pa normalno da su trajne. kineska slova nisu za to da se saperu vodom

Prošle godine ex 4. godina, Italija, nalizali se kao goveda, upoznali neke Nemice od kojih je jedna "Srpkinja" - a ustvari kurac neka šiptarka, otišli sa njima u neki disko gde zvekeće neki tursko-izraelski folk i ljudi igraju kolo sve u desno, onda sat vremena blackout, pa sledeća scena nigde nikog od tih šiptarskih nemaca nema samo neke dobre devojke đuskaju u pozadini da sa njihovim makroima - prava južno evropska kolonija Rumunke, Moldavijske kučke, Bugarke, Gruzijke itd itd... (Ja mislio i one na eskurziji učinilo mi se da jednoj piše na dopičnjaku Viša medicinska "Hristo Stoičkov") u međuvremenu nam pljačkaju bus na 5 minuta odatle i ujutru drugaru nema torbice sa pasošem al' je zato dobio herpes boli ga đoka. :)

otišao sa ekipom u Atini da kupimo neko pivo u prodavnici i uzeli pivo i napili se. Sutradan mamurali, jao prejako je bilo