Prijava

Ž E N S K A B A N D A
E
N
S
K
A

B
A
N
D
A

pišam vam po državi lol

I oni tebi u piće kad dodjes na more xD

ja idem u hrvatsku kao svi pravi srbi a i vama bih to preporucio

Ao vidi ovoga, što će ga neđe neko polomit čim ovako laje.

I oni tebi u piće kad dodjes na more xD

Ada mora nesučim da otre usta.

Srećan dan izbjeglica svima koji slave!
Uz pjesmu.
https://www.youtube.com/watch?v=7n0nqyLGmv0

Fala na cestitkama, pozdrav

Eno ruše onaj zid na obilaznicu.

E, bez sprdnje, koji je problem sa onim zidom? Češće sam prolazio, pa ne kontam što se narod krši onde.

Inače Milo opet potvrdio na kongresu da i dalje idemo utabanim evroatlanskim stazama, ko i svi razvijeni narodi. EVIVA

Eru>dust>vo>prosecna>rasnin

Ne znam, imaju i ogledalo. Brže se vozi onuda. Valjda ljudi uđu u traku da izvire ima li koga i ukipe se, jebi ga.
200 udesa za tri godine. Jednog Audija neđe prije dvije godine kamion rasturio.

Milo se ne da godinama!

Dilane, spuštaš li od PV do PG đe ispod stotke?

A šta misle sad da naprave ako maknu zid? Ostaće brdo opet. Ili će čoeku prilaz kući da sruše kompletan :D

Spuštam časti mi. Skoro su me prije Ivice zveknuli za prekoračenje od 10. Pizda im materina, put savršen a ograničenje nešto mizerno. Prije petnestak dana na onom pješačkom između Maksima i Vektre diže neko ženu na haubu. Izlazi iz kola, kad i vozač žensko. Pa nek oni daju ženama onda vozačku

A šta misle sad da naprave ako maknu zid? Ostaće brdo opet. Ili će čoeku prilaz kući da sruše kompletan :D

Valjda je on taj prilaz na svoju ruku podigao, bez dozvole.

Spuštam časti mi. Skoro su me prije Ivice zveknuli za prekoračenje od 10. Pizda im materina, put savršen a ograničenje nešto mizerno. Prije petnestak dana na onom pješačkom između Maksima i Vektre diže neko ženu na haubu. Izlazi iz kola, kad i vozač žensko. Pa nek oni daju ženama onda vozačku

A lako mi je za tebe, vi se gore svi znate. Onaj put odličan, grijeh je ne nagaziti.
U Danilovgrad su najgori meni, nema kome nijesu pisali. Evo dobili i pripravnike, oni zaustavljaju kao. Sve mladi momci.

Viki, sreća mala mmmm
A bogomi su i Žabljačani krvnici, ne valja ni sa njima imati posla.

Je li ona ministarka što bere breskve iz Danilovgrada? Svijetli primjer našega društva xD