Prijava

englezi dođu u irsku - sjebu čitavo ostrvo
turci podijele kipar na pola
u moldaviji rusi hoće da proglase nezavisnost magistralnog puta
u gruziji ne znam koji se kurac dešava ali nekako postoje 4 države na teritoriji veličine Nikšića
jermeni i azerbejdžanci braća najveća
grci i turci se međusobno etnički očistili
rat u ukrajini
katalonija zamalo započela građanski rat nego im ne dadoše

sto posto multietnicizam nije problem. tj, možda i nije problem, ali svakako jeste uzrok.

i da naravno ko će zaboraviti imigrantske izlive nasilja u njemačkoj, francuskoj, engleskoj itd.

Crnci se bas mnogo kurce po americi

Sta predlazes u tom slucaju hezno

zajebavam, ne može tu sad ništa da se uradi ali u prošlom vijeku kad su se crtale granice nanovo je moglo..

Grci jebeno mrze siptare, svaki komentar o njima koji mozes reci drugom Srbinu, mozes i Grku slobodno, i dobiti istu reakciju. Ako se dobro sjecam, oni su odgovorni za najveci deo kriminala u Grckoj, plus njihove ideje o Velikoj Albaniji kace i deo Grcke, tako da def se ne slazu

Bukv pre par god pricao sa Evangelosom, kae lik da vas kalendar je true a ne ovaj nas katolicki. Kae Srbija je super ali ima lose okruzenje

Ovo za grke sipusi su im mala maca koliko zajebancije imaju sa turcima

Sto bi reko hotul;

LOL

Bar otvoreno reko čovek, bez licemerja, a to je najgore kad je neko licemeran.

Brkas pojmove, jedno je licemjernost drugo opsta kultura, djevojka je dosla na more u svojoj drzavi kako god obucena, e sad ne znam kako je (ne)uređena crna gora ali plaže ne bi trebalo da mogu biti privatna svojina a i da jesu, mozes staviti neki dress code i samo reci jbg nezadovoljavate pravila poyy

I šiptar, to je isto prilično loše

Piše vlasnik plaže u naslovu e sad dal je to u sklopu nekog kafića nešto jebem li ga. Šta očekivati od milogoraca jbg.

aniai
prije 1 minut
Zamislite u jednom Dubaiu gdje su sve zene sa hidzabom i kupaju se a na njihovoj plazi dolaze iz cijelog svijeta razne zene koje nose bikinije i to oskudne a takva zemlja tradicionalna i NIKAD NISTE PROCITALI DA JE NEKO OD NJIHOVIH LJUDI TJERAO TAKVE ZENE SA PLAZA S OBZIROM NA NJIHOVU TRADICIJU I POSTIVANJE RAZLICITOSTI .Samo TRUHLI LJUDI U DUSI TAKO CE REAGOVATI.DALEKO SU ONI A I MI OD EVROPE

Jarno
Т Р У Х Л И
Р
У
Х
Л
И

Vlasnik plaze kakav baja otero hotulku sa razlogom

Ako je vec vlasnik plaze onda jbg sta ima sad da mu tera goste neka pajsad knindza

li plaže ne bi trebalo da mogu biti privatna svojina a i da jesu

Ima zakonsko pravo jer je vlasnik plaze al nema moralno jer je gowno.

Znam masu muslimana iz bara iz okoline, bok te knjaz Nikola ih nije dirao i terao 1878 pri oslodjenju al ovom majmunu smeta.

Šta očekivati od milogoraca jbg

sta mislis jel ovaj milogorac ili srbin powerslavac iz cg?

da batke

Ma ovo crnogorca nije vidjelo, crnogorci su domaćini nebitno ljetovao sam ja i po crnoj gori i okej mi je da nekome smeta neko (i meni smetaju drogirane gologuze kurvestije po budvi i pagu zato ne idem tamo) ali ono minimum postovanja jer isti ovaj da mu dodju bogate arapkinje lizao bi im stopala za kesh a ovo neka sirotinja iz rozaja i onda izivljavanje gdje si PAJSAD većina a u Ulcinju im albanci psuju majku srpsku horski (ima klip) i tamo su mirni ka bubica

e nema toga sad, ocepili ste se, sad ste vi vaši mi smo naši

mi cigani btw

Ma ovo crnogorca nije vidjelo, crnogorci su domaćini

ja cuo od jednoga djeda,
u boku je plidu dohodio
iz bosne, ili otkud drugo
lijepo ga brate docekali
otud hvali ove nase strane