Prijava

"Prvo, meni licno nije cilj da mi lepe pluseve svi redom (ali mi znaci nesto), vec da izrazim nesto sto mislim ili osecam u trenutku."
-
ovo je pravi stav! ne menjaj ga!!

--

"Drugo, vukajlija pripada svima ravnopravno, pa i meni jadnom koji sam samo par dana ovde."
-
OVO JE NAJBITNIJE! NIKO OVO NE SME DA ZABORAVI!!!

--

"Trece, mozda bi bilo bolje da vi iskusniji date neku smernicu na komentarima nama novajlijama, umesto da se zgrazavate nad nasim kukavnim pokusajima."
-
Nisam primetio neko zgražavanje, ali ako ti jesi, to znači da bi svakako trebali da se malo preispitamo i pronađemo problem.
nadam se da ćeš pomoći po tom pitanju i ukazati na to kad god primetiš nešto slično!

---
sviđaju mi se tvoji stavovi! samo napred!!

e, fora kod tog ograničenja je da kada je bilo 5 - ljudi su se brzo navikli, a kada je povećano na 10 dnevno gomila članova se pobunila kako je previše!!?!

i to većinom novi članovi.

i mi smo bili skeptični kao ti, ali mislim da je sve lepo funkcionisalo... naravno, ja sam uvek otvoren za nove predloge. ništa ovde nikad nije bilo savršeno, i uvek ima mesta za poboljšanje.

slobodno ti tupi previše, takav ti je i nadimak :D nikome neće smetati haha.

( i da, ti imaš 29 defincija a 7 dana si već ovde... ograničenje od 5 bi ti verocvatno bilo skroz ok, samo ti se sad čini premalo. takođe ograničenje od 7 dnevno, bilo bi savršeno za 90% ljudi)

"Trece, mozda bi bilo bolje da vi iskusniji date neku smernicu na komentarima nama novajlijama, umesto da se zgrazavate nad nasim kukavnim pokusajima." Da razjasnim, zgrazavate se na forumu, umesto na komentarima. Jos nisam video da mi je neko na komentarima ispljuvao neku njesra definiciju, a trebalo bi...

moguće je. ja se trudim da budem korektan, a ostalim teško da imam pravo da govorim šta će da pišu na forumu.
Ali u pravu si, verovatno spušta moral novopridošlima to. opet, mislim da nije baš u tolikoj meri to "zgražavanje" zastupljeno.

nebitno je što se oko ovoga manje više ne slažemo, bitno je da se razumemo :)

međusobna tolerancija nije ključ problema, već, kao što si rekao: "Drugo, vukajlija pripada svima ravnopravno, pa i meni jadnom koji sam samo par dana ovde."
i novi članovi ne bi trebalo da se osećaju inferiorno, već da ravnopravno učestvuju u raspravi. ako se nekome nešto ne sviđa, zašto se to ne bi raspravilo lepo... bolje nego da se prećuti.
mada ponekad je ćutnja mnogo bolje rešenje :)

Problem je u nekolicini novih. Ne bi valjalo zbog njih da "kažnjavamo" ostale. Šta mislite o tome da moderator ima pravo da opomene(klikom na dugme) nekog člana koji hiperprodukuje gluposti i da nakon toga njemu bude uvedena ta restrikcija od 5, ili čak 3 definicije na dan? I onda kada moderator primeti da su mu definicije napredovale neka ga mu skine ograničenje.

Tupane jebiga izvini zbog mog malo oštrijeg tona,bejah iznerviran članom koji me je optužio za hejterstvo i razlog propadanja države jer sam mu dao minus. (ili njegovom ortaku,ne sećam se) Ništa lično,stvarno,a i imaš vrlo dobre definicije.
kao što rekoh ja ne želim da više učestvujem u diskusijama ovog tipa,samo ću da definišem. Poz.

Ma sve je Ok, a o kvalitetu mojih definicija nisam ni nameravao da raspravljam, kao sto rekoh, manje mi je bitno sta drugi misle o njima, bitno da sam ja zadovoljan. A kajzenov predlog je extra, svakom po zasluzi, i dobro i lose! JA SAM ZA!!!!

A onda ce taj neko krenuti da se buni...Po chemu to moje def ne valjaju, ja mislim da su super, shta me briga za vas, modovi su glupi, bla bla truc...

a sta bi tek sad rekli......

Najbolje rešenje je ograničenje definicija na 2 dnevno. Ljudi će birati šta definišu i vremenom će shvatiti šta ustvari čini vukajliju rečnikom slenga.

Ja sam od skoro ovde ( malo aktivnije), svestan sam i sam da imam nekih krš defki, ali, realno, trebalo bi brisati sve što nije po pravilima definisanja ( ako uopšte postoje).

Za one koji se bune, mogli bi organizovati na forumu neku posebnu temu, OZBILJNU, gde će autori moći da ocene da ili ne na groblje ( bez uticaja na popularnost te defke).

Neko od autora je napisao def za vukajliju: Vujaklija ima 3500 reči, vukajlija ima 100000+, što dovodi do zaključka da narod više voli sprdnju nego ozbiljnost.

Poenta iz ove def je tih 120907 reči, od kojih je većina mahom notorna glupost, daleko od definicije definicije ( definicija definicije).

Razmotrite, i delujte. Za to služite.

||||>>>

I kako vreme prolazi sve je više autora, preko 15000, 10143 sam ja. Znači, ako bi svako po jednu def dnevno postavio to je mnogo def dnevno, a kamoli po 5, kada se odradi Redenik.

Kad smo vec kod brojeva....
Misli da bi trebalo da napravis razliku izmedju broja naloga (profila) i broja osoba koje se registruju na sajt.Mnogi imaju po desetine duplih naloga,mnogi su se registrovali da bi bili aktivni samo dan,dva a neki i ne ucestvuju u definisanju.
Trenutno ima preko 16000 profila,ali koji je realni broj ljudi na sajtu?