Prijava

Meni je samo drago da ne držim više fenjer u ABA ligi. GEČEVSKI LOMI KOSTI!

TucanKamen

da će da mu pada cena ako ne nabije index 26. uz index 24 pada minimalno moguće a za index 20 i manji maksimalno moguće

Тако сам и ја схватио, али ми није јасно зашто опада и уз тако висок индекс, кад му је до сад већ доста пала цена... Ово су подаци за Блажича.

Нек ми дудла кару фантазирање, украли ми 60 кредита и неће да врну. Могао сам да купим било ког бека, на крају са морао да се скрпим с Бувом и неким Маџаром.

Imaš tamo ta pravila kako to ide, kad krene loše u odnosu na cenu cena mu pada i onda ako mu pada uzastopno 2-3 tekme onda treba da nabifla do jaja indeks da bi cena počela ponovo da raste. Nisam baš mnogo čitao to. Samo pogledam oće li da pada ili da raste i to je to.
Ja sam na kraju prodao Milosava jer mu je cena surovo pala a kad uđe u formu i počne da raste uzeću ga opet.

Тако сам и ја схватио, али ми није јасно зашто опада и уз тако висок индекс,
кад му је до сад већ доста пала цена... Ово су подаци за Блажича.

Jedan indeksni poen vredi cetiri kredita. Ako je npr. cena igraca na pocetku 60 kredita onda se ocekuje da ima 15 indeksa u proseku, sve dok je ispod toga pada mu cena. Znaci sto manje indeksa skupi, trebace mu vise u sledecem kolu za porast cene.

Аха, контам. Не иде ми лоше за сад, држим се трећег места ко пијан плота. Имам један тим који је тренутно бољи од овог, са њим сам скупио 307 бодова, што значи да бих и са њим био трећи :)

Vid', ja prvi! :D Nisam ni menjao ništa između drugog i trećeg kola.

Ал' ја немам АБА лига фантази.... Нисам га стигао направити, па не знам код.... Нега га тутне неко као пп....

poredak EL fantasy
1st
Anarchyst.mb
Celinac
88.0
2nd
Sterija
KK Betonjerka
85.1
3rd
Shomee23
KK Manojlovce
76.4
4th
Pingvin
BC Crushed Stone
62.8

Ja sam očaj al ste vi ostali gori lolo

Mene je mrzelo da se cimam i oko tog fentazija, imam Premijer, LŠ, ovaj ABA + prediktor. Mnogo je kume.

Ma i ja čisto sklepao ekipu od omiljenih igrača koe sam mogao uzeti :)

Чекај, је л' ово тема и за АБА фантази и за Евролига фантази?
АБА-у нисам стигао да направим, а за ЕВролигу, пола лиге са Вукајлије моји тимови....

Ma ovde je i jedno i drugo, s obzirom da jedva da nas ima za jednu petroku ubacite svi sve timove koje imate jer nema smisla da se takmiče pet timova.

POništilo ovo zadnje kolo za ABA ligu a ja nabio oko 150 poena, nek mi se kurca naduvaju.

Menjali hosting kurac palac.

MA jedu govna mater im jebem smrdljivu. Boli me kurac više za ovaj fantazi ionako baguje ko nenormalan.

Majku im jebem da im jebem ojebao ovo kolo, a ono poništili izmjene znači dabogda pokrepali svi do jednog, kako sam se iznervirao

Dobro kolo za mene. Jedna ekipa 168, druga 167, ova treća mi je dosta slabija pa nisam računao.