Prijava

Dragi probrani podskupe skupa moderatora, nemojte se sramotiti.

Ne birajte defke ljudima koji su vas spomenuli, prijateljima, defke kao svadbene poklone. Zažmirite na ime ljudi, da li ih znate ili ne znate, da li su fini, dragi ili nedragi, da im dajete odabrane defkice jer plusiraju i ocenjuju defkice, spašavaju gladnu siročad, treniraju sa vama fudbal i piju pivo sa vama. Kvalitet birajte, imate mnogo novih autora, neafirmisanih, verujem imaju lepog kvaliteta, ali nikog za njih ne boli kurac. Takođe ima dobrih autora koji imaju svega pet do deset defki, a vrede mnogo više. I kod afirmisanih autora, birajte jebeni kvalitet, ne pošalice i osrednje definicije. Bar u mom viđenju, naslovna bi trebala da se sija k'o ordenje đedine Solunca.

Nisam neki autor, ali stvarno me hvata transfer blama šta radite i kakve definicije forsirate. Biti tri godine na sajtu, imati 30-40 godina u guzici, a imati estetski kriterijum kao SrkkkyWulletaBerane94, to je već pomalo sramota. Mene bi bar bilo. Hvalite u komentarima definicije koje se pišu na kalup k'o krofne: "op, cap, aha dodaj Srkija i Makija, šeset grama rča, aka malo zrnaca tabanja, Maju kurvaju, ubaci tebru i vutru, hahaha de napomeni kako je neko jebač, opciono kako tabamo pedere hahaha, može i kladža, Partizan, Zvezda, aha de malo zagletuj nekom spikom sa društvancem iz kraja i izolir trake da se to sve umota".... Pa jebemu majku nekad se uhvatim da bih najradije pročitao neku definiciju o tranvestitu koji zarađuje za život štrojenjem nekih lemura, kao hobi ima indijansko heklanje i proučavanje psihičkih problema kod kratkorepih ptica i voženje monocikla u rikverc. Teška srca moram reći da su Proviron i njegova obrva u nekim stvarima potpuno u pravu. Bar što se tiče ovoga.

Nikog od vas nisam upoznao, ovo nije ništa lično, potpuno smiren i bez ikakvih hard filinca pišem ovo, nemam nekih drugih razloga za ovo sem želje da ovom sajtu bude bolje i da se smanji ovaj javašluk koji sasvim jasno vidim.

Pozdrav od Luksa sfamelijom.

slazem se sa tobom,lukse

ollanik
slazem se sa tobom,lukse

Рече аутор "Малог кера" и дефиниције како је на распусту тјерао другове да му пуше...

A opet se to isto radi i u suprotnom smeru.
"op, cap, aha dodaj Mileta i Živorada, šeset litara radže, aka malo zrnaca oranja njive, konobaricu iz raspale seoske kafane, ubaci golfa dvojku i prasetinu, hahaha de napomeni kako je neko seljak, ali kako zbog toga može da popije Boga, opciono kako tabamo gradsku decu, hahaha, može i Baja Mali Knindža, Međed, starci, aha de malo zagletuj nekom spikom sa društvancem ispred zadruge i izolir trake da se to sve umota"

Bez ljutnje, ali tako je.

mitke,ne prepoznajes umetnost,lolo

Konačno da progovori neko koga će čuti. Džabe Provironu i drugima koji su pričali, kad ovi uvek uzmu i izvuku neprejebivi argument "ti mi reci, koji pročitaš 5 definicija dnevno". Milion pluseva na početni post.

ja nemam svoj stav.

samo, čini mi se da se prečesto odabiraju i te popularne i odabrane...gubi smisao onda...i ako ti odaberu nešto ne osećaš se posebno jer je odabrano još 20 autora tog dana.

i da, banovati sve koji predlažu defke za odabranu, a pritom kao obrazloženje stavljaju ''okej je lik, zaslužio je i on da ima neku odabranu''...
jbt, tim tempom za dva meseca neće postojati autor koji nema ili popularnu ili odabranu ili kurčina.

to je manje više neki moj, takoreći stav...
msm, ne mora svako ko je ljubazan po difoltu da bude nagrađen naslovom, pa makar imo i osrednje defke...
''DAJTE OVOM AUTORU NASLOVNU, ZASLUŽIO JE PIŠE VEĆ ČETIRI MESECA I NIJEDNOM NIJE BIO BANOVAN, EVO OVA DEFKA MU NA PRIMER NIJE LOŠA'' taj neki fazon..

i da, banovati sve koji predlažu defke za odabranu, a pritom kao obrazloženje stavljaju ''okej je lik, zaslužio je i on da ima neku odabranu''...

+3333333333333333333333

da sam mod samo bi za to banovao,keve mi

msm, ne mora svako ko je ljubazan po difoltu da bude nagrađen naslovom, pa makar imo i osrednje defke...
''DAJTE OVOM AUTORU NASLOVNU, ZASLUŽIO JE PIŠE VEĆ ČETIRI MESECA I NIJEDNOM NIJE BIO BANOVAN, EVO OVA DEFKA MU NA PRIMER NIJE LOŠA'' taj neki fazon..

+1

A gde je "dodaj malo filozofije i književnosti, Platona i Majakovskog, pa ubaci petnes grama latinskog, može i sholastika hahhaha..." Nema! Ja sam triput napisao jednu definiciju koja glasi:

Patka

Conditio sine qua qua non!

I sva tri puta mi je bila obrisana, umesto na naslovnu, eeeej!

A perverzije mi prolaze, nije da se žalim, ali opet, jebi ga, krivo mi.

tema kasni cirka godinu dana

Još nije sve izdefinisano?
Kad će kraj jebote?
Mogli ste i meni nešto da odaberete, a ne samo da brišete

Meni je taj deo OK. Pooštrio bi malo to odabiranje i tako to, proredio malo, šta znam. OK je to.

Ne sviđa mi se jedino ovo oko tipa defki, jer ipak ne možeš da očekuješ da neko čija su životna iskustva 90% iz grada, piše o seoskim stvarima. Prosto eto ja prvi ne mogu. Odrast'o sam sa "Srkijem, Makijem, travom, Partizanom i Zvezdom....." i to je to. Naravno imao sam još nekih iskustava, pa imam selo, ali to je 10%. Znači, prosto pišem ono što je meni kul.

Mada ja nikada tako ne odvajam defke. Defka je dobra ili loša. Nije urbana, seljačka, kratka, duga, zažućena ili kakva god.

Meni je taj deo OK. Pooštrio bi malo to odabiranje i tako to, proredio malo, šta znam. OK je to.

Ne sviđa mi se jedino ovo oko tipa defki, jer ipak ne možeš da očekuješ da neko čija su životna iskustva 90% iz grada, piše o seoskim stvarima. Prosto eto ja prvi ne mogu. Odrast'o sam sa "Srkijem, Makijem, travom, Partizanom i Zvezdom....." i to je to. Naravno imao sam još nekih iskustava, pa imam selo, ali to je 10%. Znači, prosto pišem ono što je meni kul.

Mada ja nikada tako ne odvajam defke. Defka je dobra ili loša. Nije urbana, seljačka, kratka, duga, zažućena ili kakva god.

i ovo je tacno skroz...

I daj imena moderatora Lukse.
Ne možemo mi da nagadjamo ko nam briše defke.
Neki od nas ne poznaju nijednog moderatora.
Reci lepo Brus, Kelt i Energija npr.

Reci lepo Brus, Kelt i Energija npr.

Кад су мене размодовали? :(((

A opet se to isto radi i u suprotnom smeru.
"op, cap, aha dodaj Mileta i Živorada, šeset litara radže, aka malo zrnaca oranja njive, konobaricu iz raspale seoske kafane, ubaci golfa dvojku i prasetinu, hahaha de napomeni kako je neko seljak, ali kako zbog toga može da popije Boga, opciono kako tabamo gradsku decu, hahaha, može i Baja Mali Knindža, Međed, starci, aha de malo zagletuj nekom spikom sa društvancem ispred zadruge i izolir trake da se to sve umota"

Tako je, ima i tu istine, apsolutno ne valja ni ta krajnost. Samo mi se čini kad takva defka sa Majom kurvajom, Srkijem i kladžom izleti, odmah nekako ide na naslov, kanda je jedna krajnost "pomalo jednakija". Opet kažem ne valja ni jedno, ove te krajnosti su SRANJČUGE, i treba vrlo malo da se odabiraju suvi "Skiji" i suvi "Živoradi". Ali to nije slučaj. Jasno k'o dan koja se krajnost od te dve forsira, jer kao spada pod urbani sleng, a u suštini su kalup definicije i ništa više. Ja nigde nisam video da sleng po difoltu mora biti sa iskučivo urban niti ruralan, ali to je tema za drugu priču. Doduše, ima ovde ljudi koje se bave književnošću i znaju dosta više od mene, pa neka me isprave ako grešim po tom pitanju. Džoni, osetio si se prozvanim za marginalnu stvar. Ne želim da odem sa suštine teme koja je gore u prvom postu.

Evo abstrakt ponovo sa suštinom da ne bude zabuna:
1.

Ne birajte defke ljudima koji su vas spomenuli, prijateljima, defke kao svadbene poklone. Zažmirite na ime ljudi, da li ih znate ili ne znate, da li su fini, dragi ili nedragi, da im dajete odabrane defkice jer plusiraju i ocenjuju defkice, spašavaju gladnu siročad, treniraju sa vama fudbal i piju pivo sa vama. Bar u mom viđenju, naslovna bi trebala da se sija k'o ordenje đedine Solunca.

(čitaj: birati jedino, jedino, jedino zbog kvaliteta i postaviti visok standard šta je kvalitet)

2.

Nisam neki autor, ali stvarno me hvata transfer blama šta radite i kakve definicije forsirate. Biti tri godine na sajtu, imati 30-40 godina u guzici, a imati estetski kriterijum kao SrkkkyWulletaBerane94, to je već pomalo sramota. Mene bi bar bilo. Hvalite u komentarima definicije koje se pišu na kalup k'o krofne

(čitaj: povećati kriterijume i dati ljudima objektivan kritički komentar na defke)

3.

Najradije bih pročitao neku definiciju o tranvestitu koji zarađuje za život štrojenjem nekih lemura, kao hobi ima indijansko heklanje i proučavanje psihičkih problema kod kratkorepih ptica i voženje monocikla u rikverc.

(čitaj: treba malo forsirati nestandardne i originalne defke)

Teška srca moram reći da su Proviron i njegova obrva u nekim stvarima potpuno u pravu.

samo ovo sam pročitao ahahahahha
šalu na stranu, gadan četer raste od Luksa :)
Takođe, Kurajber je reko jednu istinu koja stoji koliko i luksova. Ostalo je stvar ukusa.

Imate jedinstvenu priliku da vas boli kurac za moje mišljenje koje je sledeće:
Jebe mi se koje dobio odabranu, jebe mi se ko je dao odabranu, jebe mi se savršeno da li sam te uvredio time što ti ne ližem bulju ili što ti je moja bulja suveše gadna za lizanje. Nisam iz te priče.
Želim još dve odabrane jer hoću boju na četu i ne neću poslati brusu pvt koji mi je rekao da mu pošaljem za te dve odabrane i ne neću reći Agilnom na fudbalu "e aj mi odaberi defku, opet :)" i neću reći remcu i musašiju kad večeras budemo igrali dotu da mi nešto odaberu jer mi seva jajo. Pišem dobro jebem mlade mame i dobiću te dve odabrane na kvalitet kad tad ili možda neću... A da neću jer sam sve odabrane do sada dobio tako što sam ih "dobio" i iskreno patim zbog toga alo pa ja yemen! Ej što mi odabirate defke jer sam kul lik uživo, oću da mi se odabere kvalitet sunce mu žarko ognjen uglješa! BANDO!
Agi, hladno mi je :((( shmrtz