Prijava

Види што Радјард одма' мења аватар. :Д МИСЛИШ ДА ТЕ НИСАМ ВИД'О, КУПЛУНЖЕ?!11

Kreno ja jednom da se zavučem modu u bulju, poranio dobro. Ulazim ja tako modu u bulju kad vidim neku svetlost i transparente. Ja tamo kad ono Vejvrajder već zauzeo mesto. Jebiga.

Beži bre u kurac, taj avatar stavljam kad komuniciram sa ovim crnogočinama u čekaonici.

A jes šupak onaj Riho.

otvorih vam profile da vidim kakvi su vam avatari, ovde samo sitno vidim.

glupi su. svi do jednog.

http://vukajlija.com/forum/teme/56973-nemojte-se-sramotiti?strana=11#post_2557872

Пошто вучеш за језик, ајмо овако:

Сви ми овде имамо пола одабраних чисто на то што нас је модератор приметио како серендамо нешто по форуму или коментарима, па му буде симпатично, духовито или се сажали на толику глупост лолек. Убеђен сам. Али немој да сереш по људима који су најквалитетнији део овог сајта.

http://vukajlija.com/jutarnja-kafa/294563
http://vukajlija.com/muski-visestruki-orgazam/322671
http://vukajlija.com/u-dobrim-odnosima/555573

Ово су неке од твојих одабраних. Свака, али свака Кафкина дефиниција је боља од ових. Ти си написао преко хиљаду дефиниција, стално коментаришеш, водите разговоре по дефиницијама и зато имаш више одабраних од Кафке. Не мора свака друга Кафкина да буде одабрана, иако заслужује, јер ко уме да препозна квалитет, отићи ће да прочита њега или Груча после 2-3 прочитане дефиниције, али молим те немој да пљујеш по најбољем што овај сајт има. Дао сам ја теби гомилу плусева, али пола твојих одабраних дефиниција никако није за насловну, има и мојих таквих сигурно, али бар не трипујем неку величину. Укратко, те неке пошалице које сте међусобно штиклирали Курд, Смарко и ти, могу да буду до јаја! омиљена! можда Сморки и сличнима. То сам само хтео да ти приговорим, а ви сад лепо наставите да јурите позиције на листи и силујете најновије.

Reče nam čoek koji je sebe nazva Celt.

http://vukajlija.com/recnik/autori/17235/komentari-drugih#comment_2723863

Је л' може да ми врати неко овај постер?

Disklejmer: dugačko u pm, nemoj čitati ako si gladan, žedan, pripišit i sl.
Da reknem i ja koju, kad je već stiglo do dvadesetinu strana, a na neki način je moja definicija i bila povod za ovo.
Prvo, ne znam što je definicija loša? :D Za odabrane nije nikako, ali je ono: sprdnjica. Videh na puno mesta kako Bruce viče kako će da dođe do trećeg mesta (usput izbacujući lom definicija, onako serijski), pa je Džoni negde pomenuo kako će da štanca krateže da odbrani bronCu i: eto šale niotkuda. Interne. Nije kramp-rilejted, ali štaćeš, zauzeto bilo.
To je prokletstvo popularnih: svašta može ući na naslovnu sajta ako osvoji 21 poen. Takođe, puno dobrih defki jok. I zato sam i od starta bio protiv ovog novog dizajna, ali hu kerz, takojekakoje. Ono što je bilo interesantno je da je definicija pokupila više minusa nego što su mnoge moje popularne pluseva. Dakle, traži se ta neka negativnost, a kada je eventualno nešto ok, onda se ne ocenjuje i svakako ne komentariše.

A poeni... He, kako "zaraditi" poene osim da svakodnevno izbacuješ par definicija koje bi ušle u popularne, što iziskuje.. pa, poprilično posvećivanje tome. Jbg, ako je neko pomislio da će se leba (čitaj pojena) najesti, teško to ide u današnje vreme. Meni npr. treba još ovoliko poena (a možda i još) za prvih sto i to se verovatno neće desiti u naredne dve godine. Šmrc. Znači, rangovi i to je preduvana priča i ume da bude prepreka za zajebanciju, a tome sajt valjda služi, a možda se i varam.

E sad, ko ne voli da dobije odabranu definiciju? Normalno da želi, možda ne bilo koju (npr. pomenutu, koja je inače odštiklirana), ali pisanje bi trebalo da je zadovoljstvo, zajebancija - koja se deli sa drugima. Da nije tako, pisali bismo isključivo u svoj neki tefter ili ne bismo uopšte. I te odabrane se dobijaju na najraznovrsnije načine, previše je to stohastički proces, uglavnom. Od onih glasanja i takmičenja (dakle, mahom "fer"), preko kopanja realnog kvaliteta do "nagrađivanja".

E, nagrađivanje. Jesam za, u nekim slučajevima. Ako neko nema odabranu, a realno (da, upitan izraz) ima jako kvalitetnih defki, pre sam da se dodeli tom, nego nekom ko ima masu odabranih - za otprilike isti kvalitet. Dakle, ne da se odabere šit defka, nego prosto ima autora koji imaju skroz dobre defke, ok je izabrati.

A ova nagrađivanja tipa završio faks, oženio se, slavio 5 godina mature i sl, ne gotivim. Jeste to u suštini ta "subjektivna margina" koja se da iskoristiti, ali eto, ne podržavam, ali kakogod. A ono što je skroz bezveze je forsiranje nekih autora, sećate se svi, bilo je komentara "čoveče, ko ti više odabira defke" i to, opravdano. To je nelordski i glupo.

Dakle, ljudi, gazda nas je ipak sjebo sa ovim popularnim, a pitanje je mogu li odabrane, ovako iz drugog plana da poprave stvar. Ima još toliko mnogo prejakih definicija među starijim, šteta je da ne osvanu ili osvanu u zapećku, a to "samo jedan klik" ipak jeste.

P.S. A propo Kafke. Top 5 autora ikada, ali - surprise, pripremite šećerivodu - i on ima sranje defki.

E, ja sam svašta lepo naučio čitajući raspravu na ovoj temi. Tako sam, na primer, saznao da postoji praksa da se putem PVT-a izmoli za koji plusić da bi defka ušla u popularne i o tome se još priča kao o nečemu što je društveno prihvatljivo. A ja se svaki put sam sebe stidim kada koristim primitivne marketinške trikove kao što je odloženo odgovaranje na komentare na mojim defkama, kako bi se defka koja je zatrpana negde u limbu osme strane "najnovijih" defki opet negde pojavila i možda nekome zapala za oko. Oh, kako naivan sam ja.
Ali, nemam ni ja pravo da prigovaram, jer se već duže vreme ne proslavljam čitanjem. Jedino što u odbranu mogu reći je da je novi sistem objavljivanja definicija, sem što je poguban za nove defke koje ne iskoče odmah u popularne, veoma destimulativan i za čitanje.
Moj zaključak: ova rasprava je možda korisna kao laksativ, mada je u suštini vrlo besmislena. Jedino čemu može da doprinese je da se izmeni izgled naslovne strane, da se ukinu "popularne" ili barem da se u prvi plan istaknu odabrane a za njima najnovije, pa koga mrzi da čita sve od najnovijih, neka ode na popularne koje će u tom slučaju možda stvarno predstavljati realniji prikaz dnevnog kvaliteta.

Advokado
E, ja sam svašta lepo naučio čitajući raspravu na ovoj temi. Tako sam, na primer, saznao da postoji praksa da se putem PVT-a izmoli za koji plusić da bi defka ušla u popularne i o tome se još priča kao o nečemu što je društveno prihvatljivo. A ja se svaki put sam sebe stidim kada koristim primitivne marketinške trikove kao što je odloženo odgovaranje na komentare na mojim defkama, kako bi se defka koja je zatrpana negde u limbu osme strane "najnovijih" defki opet negde pojavila i možda nekome zapala za oko. Oh, kako naivan sam ja.
Ali, nemam ni ja pravo da prigovaram, jer se već duže vreme ne proslavljam čitanjem. Jedino što u odbranu mogu reći je da je novi sistem objavljivanja definicija, sem što je poguban za nove defke koje ne iskoče odmah u popularne, veoma destimulativan i za čitanje.
Moj zaključak: ova rasprava je možda korisna kao laksativ, mada je u suštini vrlo besmislena. Jedino čemu može da doprinese je da se izmeni izgled naslovne strane, da se ukinu "popularne" ili barem da se u prvi plan istaknu odabrane a za njima najnovije, pa koga mrzi da čita sve od najnovijih, neka ode na popularne koje će u tom slučaju možda stvarno predstavljati realniji prikaz dnevnog kvaliteta.

Suvo objašnjenje. I, da
PUŠITE MI KURAC SVI KOJI I DALJE MISLITE DA JE POHVALNICA MOJA JEBENI TRANSFER ZMAJEVI PRIGLUPI, NEK SE JAVI MRTVI AUTOR SA SAJTA KOJEG SAM IZMOLIO ZA PLUS PUTEM PVT-A, JEBEM VAS U USTA POHLEPNA.

P.S. A propo Kafke. Top 5 autora ikada, ali - surprise, pripremite šećerivodu - i on ima sranje defki.

Добро ајде, има неких 4-5 лоших, са почетка. И бар 40 за одабране.

нисам све читао него само прелетео и видим да људи генерално знају ко им је одабрао дефке и све око тога, па само да питам како ја не знам ко ми је одабирао дефке? јел се то шаље по пвтовима, наглашава у коментарима, шта?

a ne da se zamlaćujem kakav mi je skor i što će neka pičketina matora (zna se koje, bukvanlo pičketina) da edituje moje slike... Ko te jebe, lep sam, pa mi ne smeta. :*

http://www.dodaj.rs/f/40/Cv/8wzOQ3m/capture.jpg

Šomi sve se to zna. U komentar modus rebne svoj komentar tipa:
Jao, evo ispunio sam vam želju.
A sve povodom gugijevih ortačkih preporuka nekolicini autora.
Tu Brus najviše podlegne gugijevom moljakanju.
PS: Ništa lično, slika sveta je tak'a.

http://vukajlija.com/forum/teme/56973-nemojte-se-sramotiti?strana=11#post_2557872
Ali ako te Džimi ne gotivi, gotivi te Turgenjev, a dečko ima 30000 komentara i sve voli. Ja mislim da je to fina kompenzacija i brat bratu za dve-tri odabrane.

Боље сваки дан да се одабере нека Змиина, Кафкина, Вехбијина или Џимијева, или чак Могшина и Оланикова нека извала, па да се смејемо мало за промену.

Ovde samo Vehbija vredi. I Olanik.

Brus, reci da si se šalio. Bar u šali reci to.

eee...nema više vremena kad su se nebojša rukometaš i trošarinac šibali po sajtu i dogovarali da se nađu na javiu da se peglaju...

jebote ispada stvarno da je svako na sajtu barem jednom slao modu pvt da moli za naslovnu...pa kakav bednik treba da budeš jbt? kakvo ti zadovoljstvo to donosi kad znaš kako si je dobio? makar bio i najskoriji početnik, neopravdano je to...
dobro..ja sam slao preteće poruke nekim random retardima nubarama što su se tek pojavili, i pretio im da moraju da me lajkuju i da to tako ovde funkcioniše ili ću da sredim da budu banovani...neki su me i lajkovali posle mi to pičke moderatorske skinuli. Al ja to nisam krio nego sam više puta napominjao da sam tražio pod pretnjom da budem lajkovan. A iskreno ni ne znam koji sam na ''listi najboljih autora'' jer me jebeno ne zanima...i jebe mi se kakve će mi ocene imati defka...ako se i nateram nekad da napišem neku skrnavštinu i posle 10 sati ima odnos na primer 7:3, dođe mod i obriše je...pa pusti je bre kakva god da je moja je, ja je napiso jer mi se sviđa, ostavi je...kome smeta...aj razumem brisanje teškim spemčina od defki, al neopravdavam brisanje defki pod izgovorom ''nije dovoljno kvalitetna''...pa da, a ti za kog svi znaju da si mod, i gde na svakoj tvojoj defki ima 50 komentara, jer da se ne lažemo stvarno postoje ljudi ovde koji idu za modovima i čepe im se...i onda normalno da će ta osoba da umisli da sve što iskenja da je to vrhunskog kvaliteta jer rezultati pokazuju...e pa kurac