Prijava

nemojte zameriti na oštrijem tonu inače nisam takav negativac al iznerviralo me.

A ja se svaki put sam sebe stidim kada koristim primitivne marketinške trikove kao što je odloženo odgovaranje na komentare na mojim defkama, kako bi se defka koja je zatrpana negde u limbu osme strane "najnovijih" defki opet negde pojavila i možda nekome zapala za oko.

Kako ovo nije meni palo na pamet, Valdemare, glupsone. Znači treba komentarisati svoje definicije. Neko mi je to rekao pre godinu dana, a ja sasvim zaboravio :)

Што куцате оволике постове? Мислите да то неко чита сем Бруса.
Пушите курац сви колективно. Смарате.

Riha da se banuje jer je pain in the ass i nevidjeno smara, skoro kao ovi sa dugackim postovima.

Najviše nervira kada su argumenti da je sve ovo zabava. Pobegneš na neki zabavan sajt, a onda ti muka jer gledaš nešto u onoj količini koju i ne uspeš u RL-u da vidiš, jer nemaš RL. I onda imaš izbor da nastaviš da razvijaš Stokholmski sindrom, ili da nastaviš da razvijaš Stokholmski sindrom. :(

GDE JE MAJKA FAMILIJU JOJ JEBEM U PIČKU! GDE?!

Vidi kako lep mali ko lutka!

EDIT:Izvinite za off jebi ga!

Pobegneš na neki zabavan sajt, a onda ti muka jer gledaš nešto u onoj količini koju i ne uspeš u RL-u da vidiš, jer nemaš RL

"Реалност" не постоји! Реалност је илузија других који манипулишу са тобом. Оно што је за тебе реално, реално није за мене или пак неког другог и обрнуто. Углавном...

Ако желите да промените нешто на сајту, почните од себе... Јебеш ти празне приче мод ово или мод оно или каизен ово каизен оно.. Курац матори. Ако ти се не свиђа читаност, па ти читај... Ако ти се не свиђају овакве или онакве дефиниције ти пиши оне које желиш. Ако ти је мало број оцена који добијеш, иди лечи се. (Иако сам ја прошао сличан период, па говорим из свог искуства) Ако ниси јебо, одјеби од даноноћног дркања по интернетима и иди јеби!

Искрено, сви ође млатимо како би доказали неку јачину ауторитета који је лажан као и она реалност коју сам малочас навео. Брате мили, дошо си на сајт са једним циљем, то и уради.. шта кењаш како ти смета ово или оно... Чињеница да су се многе ствари окренуле на горе у протеклих годину дана, можда и две.. али то се спомиње свакодневно и почело је да гуши на све стране. И мене гуши, и зато идем да пијем вечерас ред би био.. Можда и убодем нешто ако се посрећи... Ајд уздравље!

Pa ništa Stevane, da nazovemo onda odabrane KAFKA i da čekamo jednom u pola godine da izbaci defku kako bi zauzela mesto među KAFKA defkama i kako bi ti mogao da se diviš do mile volje njegovim defkama.

Meni je Amantino vrhunski autor, pa šta?

Sada ću da upoređujem neke njegove defke sa odabranim od nekog drugog? Napisao je 50 defki i to je to. Po meni ima tu materijala za odabrane još, ali to je moj ukus. Ne želim da ga namećem. A sa 50 napisanih, nije zaslužio ni više odabranih.

Naravno Kafka ima dobre defke, ali i dalje mi nije jasno što se pominju uopšte ljudi koji ne pišu više, mrzi ih i generalno ih boli kurac. Može jednom u sto godina nešto kao da mu se odabere i to je to. Sad ako ti misliš da on treba da ima još 40 odabranih ne mora da znači da ceo sajt to želi ili to treba da se radi ili da je tvoj ukus nešto toliko bitno da bi trebalo odabrati samo ono što ti misliš da treba.

Iskreno, čovek je napisao 80 i nešto defki. Ne treba mu više odabranih.

Ако ти се не свиђају овакве или онакве дефиниције ти пиши оне које желиш. Ако ти је мало број оцена који добијеш, иди лечи се. (Иако сам ја прошао сличан период, па говорим из свог искуства) Ако ниси јебо, одјеби од даноноћног дркања по интернетима и иди јеби!

U principu to je to.

Kak da vam kažem, samo čekam kada će se otvoriti tema "pošto bio patlidžan danas?" TETRALOL Elem, da ne odtemujem iliti oftopokitujem, da žemka i ja nešto. Znate kako, pre tri, četiri godine, Vuka je bila zlatni rudnik, i kao takva, primamila je tragače za zlatom iz svih krajeva sveta u kojima se govori serbski jezik. Kako je vreme prolazilo, tragača je bivalo sve više, a zlata sve manje. Tržište slenga na Vuki i u realnosti je konstantno raslo u korist Vuke. Ona je bukvalno pojela svaki mogući sleng i izraz iz naših života. Vuka je tada postala jalova hrpa govana koju su počeli da siluju, u potrazi za poslednjim atomima zlata, kruna toga behu Brusolinijeva takmičenja. Kojih nikada ranije nije bilo. Što nam govori da se pokušava nametnuti inspiracija, jer nje više u reali NEMA. Morate da shvatite da je došlo do prezasićenja. Definisano je apsolutno SVE što je moglo da se definiše. Ja vam potpisujem da kroz godinu dana, novajlija neće moći ni 50 mizernih poena da sakupi, za kafanu i forum. Prosto je dostignut zenit, i to se moralo dogoditi kad-tad. Maltene 7 godina na hiljade autora je punom parom pisalo. Danas imamo registriranih 200 hiljada profila, pa neka je i 20k aktivno- ljudi moji, pa to nije šala! Neko napisa da su defke postale govna u kojima piše gde treba da se smeješ. Tačno. Podsećaju me na jeftine američke sitkome u kojima montiraju nasnimljen horski smeh u pozadini scena koje bi po rediteljevoj zamisli trebale da budu smešne gledaocima. Ali, ta usiljenost u pisanju prosto NIJE krivica autora, već upravo prezasićenja, pa se zato svi danas upinju da osmisle nekakve nerealne, lucidne i izveštačene dijaloge u primerima, kako bi nekako izmamili taj plus. Još nešto, vidim da je Lux preozbiljno shvatio sve ovo. Očito je da je bio jako besan kada je otvarao ovu temu, a znamo i koja je "defka" bila uzrok. Druže, nepotizma je ovde uvek bilo i biće, takođe i neobjektivne subjektivnosti, prilikom odabira, i ja garantujem da ti ne bi bio ništa bolji moderator od ovih sadašnjih. To je ovde prosto tako. I mislim da svega toga nikada nije bilo u nekoj značajnijoj meri, kvalitet se tu oduvek cenio i forsirao. Povremeni, da kažem, ispadi modahija, nisu nešto oko čega se treba brinuti. Ako misliš da ima defki koje zaslužuju naslovnu, eno vam teme za predlaganje i ćao. Vidim da pretenduješ moderatorsko mesto, valjda je i to jedan razloga otvaranja ovakve teme za jadikovanje nad tužnom sudbinom Vukajlije. I previše se opterećuješ tim odabirima i plusevima. Jebeš ga, nije poenta rang i zbir ocena. Kad pišeš defku, treba da te boli kurac kako će biti ocenjena, već da budeš siguran da si dao sve od sebe da ispadne vrhunska. A ti i JBK ste mi tu nekako najupečatljiviji, on predstavlja urbanu, a ti ruralnu Vuku mada se realno Kurajber ne upinje da bude duhovit, jer je već takav po prirodi, i izbegava to razmazivanje govnima po defki. Jbg, ipak mi je on kvalitetniji autor. A i čovek se principijalno drži slenga, dok drugi kenjaju o životu kroz svakojake Slađe i golfove dvojke, jebiga kad već moram da budem iskren. Ja sam ovde boravio i pre vas dvojice, i neću sad da kenjam kako je ranije bilo bolje, ali stvarno jeste bilo. Eto, toliko.

Dobro ti je rekao, šta se buniš. Problem je u konceptu - ti si jedan od viđenijih autora, da bi postao neviđeno dobar autor moraš mnogo više da pišeš, a da bi postao legenda i bog sajta moraš stati na tačno sto osrednjih ili loših definicija i onda se sprijateljiti sa moderatorima da ti izmuvaju krunu kad niko ne gleda. Ne mislim ni na kog posebno, nema potrebe da mi se replicira - samo ističem da ko god je otišao može slobodno i da se vrati, oprostićemo mu greške i zablude, ne mora da se nameće kao polutrol.

Kvalitetni pišanje po tarzanima koji tripuju da su Bog i batina i da svet zavisi od njih. Stevane, ne drka ceo Sajt na Kafku. NISAM REKAO DA JE LOŠ AUTOR al ima kome jeste, ne leži mu i aj zdravo.

neću sad da kenjam kako je ranije bilo bolje, ali stvarno jeste bilo. Eto, toliko.

ovo pročito samo

Бобе ниси лик из реномеа. Неће то нико прочитати.

jebote ovde se najviše bune likovi koji se ne sećaju kad su pročitali ili napisali defku

letimično pročitah sve ovo....i vrlo laički ću samo nabaciti....
U idelanim uvjetima bilo bi:

- admin se logira iključivo s ADMIN profila
- nije aktivan član (nije u natjecanju ikojeg tipa)
- ne zna se njegov identitet

Naravno Kafka ima dobre defke, ali i dalje mi nije jasno što se pominju uopšte ljudi koji ne pišu više, mrzi ih i generalno ih boli kurac.

Uopšte nije tačno da ne pišu svi ti koji se pominju.
Evo, jedan veoma dobar autor koji je bio i moderator piše sa duplog (i nije jedini), dođe, napiše, ode. Komentari su "uu pa ovo je sjajno, piši češće". Vidim da ima i dosta pratilaca, ali, takođe, znam da nikada nije bio na naslovnoj od kada piše sa duplog. Ne znam šta treba, da se prijavi ko je, pa da onda bude odabran. Zašto bi to radio? Čovek kvalitetno piše, dovoljna mu satisfakcija što ima ljudi kojima se dopada to što napiše.

I zašto je uvek reč o autoru, nikada o definiciji. Po toj logici, najbolje je obrisati defke autora koji nisu više na sajtu, ili koji ne pišu. Ako ste u fazonu ja=definicija, onda je i jasna ovolika sujeta..

Ponovo pitam, kako znate ko vam je birao definicije, jebem vam zemlju da vam jebem prodanu? (Izuzerv toga da ste bili onlajn u trenutku biranja definicije i da je u tom trenutku samo jedan moderator bio onlajn)

komad uvek kaže nešto pametno, i ne sa puno rečenica. Jedina žena koju ne gledam kao seksualni objekat, uključujući i moje kući, nego volim i da poslušam šta ima da kaže

Комад, јесмо ми са вукајлије за тебе "великосрбски аѓресори"?