Prijava

Valdemar
iniciranost porodice u određene mističke krugove (ne smem reći koje)

Чланство у "Београдско друштво перверзних" или "Љубитељи БДСМ-а Србије" не представља никакве мистичне кругове.

Не знам зашто је моја мања слика, али види се довољно.
Допуна: Аха, овде је велика.
http://myblazon.com/ima.ashx?fn=96DG4EC53E-PUR-LIB-HON.png&w=190&f=png

Није лош, подсећа ме мало на грб Смедерева.

Чланство у "Београдско друштво перверзних" или "Љубитељи БДСМ-а Србије" не представља никакве мистичне кругове.

Машиш, нема на грбу ни лисица, ни бичева, ни болгегова.

Ja sam birala strast, harmoniju i moć i ispale su mi dve kozice, tri groba na nekoj plavoj železničkoj pruzi, sa sve ciklama pozadinom. Ne bih dalje da ukucavam.

Valde, kad sam pravio grb sebi, stavio sam plavu pozadinu, zmaja, oroboros, isto ključ i desnu ruku sa mačem.

U fazonu - zmaj eto tako, kul je i na engleskom dragon/Drago pa kao eto, oroboros isti fazon ko ti, ključ kao zaključani za zlo, i kao kontrola, pod ključem je vlast i tako nešto, desna ruka sa mačem kao simbol za moć i rat, spremnost da se bori i to.

Ја кад сам бирао, ставио сам снагу, истрајност и поноситост и добио сам мрава, магарца и кикиреза.

Nije ni za špajz, a kamoli za svečanu dvoranu kada dolaze gosti na kafu i raki'icu.

Ја ћу овај мој зли са аватара да ставим на мајицу, па да лажем људе да значи нешто. После ће да причају да сам сатаниста.

Neše stavi onaj tvoj srednjevekovni.
Imate li porodične grbove, stavljajte ovde

Prestanite da pravite u ovom programu iz uvodnog posta, sranje je. Izgleda debilno.

nemojte da prestanete,zamišljam vas sa ovim pederskim grbovima i smiješno mi

Завршиш примењену уметност, изучиш прављене хералдике и онда продајеш грбове за по петсто евра са свакаквим комбинацијама које нису у пејнту.

Сад ме копка да ли ми је мачор гигант или ми је јорац минијатуран.

I posle sam ja perverzan, a gle šta pacov kači... Cccccc...

Завршиш примењену уметност, изучиш прављене хералдике и онда продајеш грбове за по петсто евра са свакаквим комбинацијама које нису у пејнту.

i kolko ih prodaš u toku jedne decenije? 4 komada heheh...kontam da nema prevelike tražnje

al nije isključeno ni da grešim, nemoj smatrati da ti kontriram ili da provociram nego jednostavno je to neko moje mišljenje