Prijava

Laku noc, jedina, malena, volim te, sakam te <33

Daj sliku te male da vidimo brt

Ili je nema samo si smislio jedinu temu na kojoh mozes da gazdujes hahaaha

Laku noc Telence moje majoo :3 ;**

Znam da nisam normalna, ali sišla sam sa četvrtog sprata da bi nešto pojela, užasno sam gladna! Inače sam trudna, deveti mesec. Pokušala sam da suzdržim al ne mogu! Muž mi spava, ubio bi me da zna. Al ionako me ubija glad!

Laku noć sitima! :D

kakvo je bre to domaćinstvo u kome se spava na četvrtom, a jede u prizemlju, u kojem muž brani trudnoj ženi da jede, a ona reši u dva noću da to podeli sa članovima vukajlija foruma

Ahahahahah pa mi smo malko zakačeni, da preciziram bolešljivi u glavu.
Loše sam koncepirala poruku jer sam se iskradala i žurila. :D
Nije to kuća nego stan u zgradi na četvrtom (bez lifta) o.O. :p
Nije da nisam imala šta da jedem u stanu nego mi je pun kurac voća, žitarica i etc. Jelo mi se nešto masno, ljuto, gurmansko. Bolje rečeno brzo :D
Svakodnevno pentranje uz stepenište je svojevrstan podvig s ovim stomakom, mora to da se podmaže. Lol
Ne brani mi on da jedem nego bi poludeo što se sama spuštam dole noću a jedva hodam, kao pingvin. Realno mogla bi da padnem da se polomim, ali sam tvrdoglava koza. A on kakav je ripio bi se da ide da mi kupuje ili čak da mi sprema noćas (lud čo'ek) nisam htela da ga budim, iscrpljen je od posla, k'o da malo ima briga pa sad i hireve da mi ispunjava.
Takođe nisam htela da zovem nikoga drugarice, drugove, rodbinu i ostale da me tutka u dva ujutru jer nisam nesposobna.
Zato sam fino odradila sve sama.
I sada posle sendviča, pomfrita i flašice Fante od 0.5l mogu da kažem da sam sita. Evo me u stanu. Još malo pa ću da spavam.
Laku noć ♡

1607 odobravanja • 99 osuda • 17 komentara

Buhahahaha ja ni nemam fb i slična sranja, Vuka mi je sve i svja! Ko me osudio doveka gladan zemljom lutao! Nikad parče piletine ne video! Ni urnebesa, ni baklave! Sve mu s slave na nos pohrlilo! ♡

Mislim da ovo ima veze sa sajtom Ispovesti.com ovo što je deky napisao...

Pa zna ona to šta se ti praviš pametan želim ti laku noć druškane mahovina nebeskog svoda neka te milki lepo sanjaj anhele

Kakve jebene ispovesti??

A ono sranje za javno laganje? Crn neki sajt?
Nikad bila tamo, čula samo da ima tužnih priča buhahaha
Ja sam bre knjiški moljac. Na netu dođem samo ovde, i gledam filmove i serije. Slične gluposti ne posećujem. To moju okolinu zaraženu toksinima seksi sajtova prcajte. ♡