Prijava

Gugi, donesi neke teletabis dr00000000ge!!♥

teletabis? e, sad si ga tolko lupijo da ne mogu da verujem da tako jedan elokventan autor može ovako nešto napisati... dobićeš ljubičaste teletabis trimer za kosmati deo lica

Aman, donesi nešto da pošimo od toga, da budem u fazonu da uradim obrve k'o Hitlerov brk. ♥

e, ako je za takvu situaciju donosim... ne treba da mi daš pare :)
plus ti donosim i paket piva... el može?

Kornelije, sto se tice aviona najbolja varijanta ti je wiz air do ajndohevena, i onda na voz. Ovako preko vecih kompanija ne moze da se nadje. Eventualno preko Milana da ides na easy jet, pa odatle nesto da hvatas.

Smestaj za novu godinu je papren, i ja mogu da ti preporucim par hostela, da budes u visekrevetnim sobama, ali ako trazis dvokrevetne i trokrevetne, cene su od 40e pa na vise...Mozeee da te usere, ali bas bas tesko. Idi u neki hostel u centru, bitno da imas krevet i klonju, neces ni biti u smestaju. Ako bas trazis hotel, onda ti preporucujem neki van centra, fazon Ibis ili meninger, tu ti je cena oko 40 za dvokrevetnu, ali treba ti 15-20 min do centra prevozom...

Pa nama odgovaraju i sobe od 5,6 kreveta, ne znamo još koliko nas ide, ali da li je neko imao iskustva sa Airbnb?

Ja nisam... preporucujem ti hostel Hans Brinker, imate dorucak ukljucen u cenu, na vrhunskom mestu je, samo sto oni za novu godinu naplacuju 50e za docek, koji moras da platis, ali od 6 do 12 imas all inclusive, isplati se.. Ili Stayokay kod Wondelparka, ali su oni malo jaci sa cenama.