Prijava

Nisi upoznala mene. Ni hrom vanadijum molibden nikl čelična legura za živce ne pomaže. Vivaldi, sviđaš mi se.

-za sve što se pravi od plastelina, papira, glinamola
-za zabavljanje dece
-za torte i kolače
-za kuloću u najkriznijim situacijama

Lako provalim stvari, imam kliker štob se reklo, ali posle ne znam da to upotrebim na pravi način kad zatreba.

Maher sam za PES i FM. I sociologiju kapiram dobro. I u dosta stvari se razumem, odličan sam vozač, al neću da nabrajam ispašće da se opet kurčim nešto.

Е да, возим добро само тако.

Ja provociram talentovano pandure, jebem im sve po spisku kad se napijem, al ne mogu mi ništa jer imam naočare i neku finu priču, pa neće valjda da udaraju čoveka sa naočarima, ali nisam siguran da li oni shvataju da ih ja zajebavam, jer me gledaju belo u stvari, ali meni je bitno da ja znam. Kad naletim na neki inteligentan primerak, ubiće me na kraju.

JEBEM FUL FULOVA MITRE

Za moleraj.
..
...
....
......
KUĆE MALE KREČIM U BELO KUR.COM

Sloba Stena dobra ti je tema

E, našminkam se komplet za 30 sekundi.

NEMOJTE DA SPEMUJETE :(

Знам све могуће и немогуће ствари из географије, и учим језике много брзо.

Hvatam muve sa šakom.

Mogu da skuvam dobru klopu od bilo čega što je jestivo, umem da blefiram skoro svaku temu oko koje se povede razgovor, a u nekim temama sa zaista i znalac. Umem da se umilim svakoj ženi starijoj od mene i da se ogrebem za klopu. Sjajno lažem.

Jebe kako vozim avione u San Andreasu keke
Računari
Vrhunski golman

bravo ja

Hvatam muve sa šakom.

Ti li si Dado?!

Jes i ja kuvam, najbolje ribu, bolje morsku nego rečnu. Ali ne umem da lažem. Odmah mi pocrvene obrazi. To je za temu jadanja. Još malo pa će font da mi automatski ide crvenom bojom kad lažem.

Za 30 sekundi, Nato? Au... A šta spada pod komplet? :)

Ni hrom vanadijum molibden nikl čelična legura za živce ne pomaže.

Dobar ti je staljing.

crtam k'o konj
i, što se tiče društvenih igrica, mogu na prste jedne ruke da nabrojim kad je ekipa u kojoj sam ja igrala izgubila (od desetina i stotina partija raznog svega). kombinacija bolesne sreće sa mojom histerijom i refleksima čini čuda, čak i u hladnoj vodi. monika iz prijatelja, recimo