Prijava

imam volju kao meksički bokser

I ja kuham, opako. Što kaže Brus, od svega jestivog umem da skarabudžim nešto. Od popare do recimo nekih rolata ili lazanja, gulaša.. Torte slabo pravim, a i ne volim one teške sa kartonom jaja, džakom brašna i šećera, glečerom margarina.. Ono, neka lagana kora sa kakaom, voćni fil, to umem i volem. Znam da operem u mašinu i na ruke, tako da žena neće moći da me ucenjuje:) Znam i oko bašte i biljaka, životinja, to baš onako sa ljubavlju radim..

Vivaldi, daj mi broj.

JA MOTAM CIGAR DUVANA JEDNOM RUKOM!

A što pamtim reči pesama koje mi se svide!!! Momentalno!

Sviram gusle u Metropolitenu i Sidnejskoj operi

nije poenta da sam sebe hvališ za nešto, nego da neko drugi kaže u čemu si maher

NECUJEM ČIPKU FUL FULOVA MITRE

Ja sam dobio priznanja od drugih za sve navedeno EVO PITAJ PLINARA M0G

nije neki maherizam, ali je čudna činjenica: životinje me vole.....ko u nekom filmu Džudi Grland.....psi, mačke, ptice, leptiri...sve hita k meni..... na žalost i komarci, muhe i žohari su životinje svoje vrste :))))

Nekad sam duduk, nekad sam maher al sam uvek čovek

uuuuuuuuuuuuu ajaks koliko duboko, udaviću se

Vivaldi, daj mi broj.

Oš da se muvamo? Oženjen sam, ne dam odmah broj, evo ti profil na fb-u, pa polako, razvoj, emocije, upoznavanje, tako to. www.facebook.com/veldimar

nije neki maherizam, ali je čudna činjenica: životinje
me vole.....ko u nekom filmu Džudi Grland.....psi,
mačke, ptice, leptiri...sve hita k meni..... na žalost i
komarci, muhe i žohari su životinje svoje vrste :))))

I JEDAN LAV TE VOLI LEPOTO :) :) :)

uuuuuuuuuuu ajaks koliko duboko, udaviću se

Svršavam paziii

Maher sam za da upijam, a nisam olvejz ultra. Što vidim mogu da ponovim, gledam kako nacrta ovcu, tenk, oko, mašinbravara, hitlera kako jaše lamu, mogu i ja. Kradem zanat takoreći.

JA HITAM K TEBI, KOMAD! :*

A jebote, ja sam gospodar pasa. Kad negde krenem noću, prvo mi se jedan nakači, pa dva, tri, i na kraju, ako idem duže, skupi se oko mene čopor da me prati. Nisam još probao da ih napujdam na nekog, ali ko zna. Možda imam moć. Kako bi to bilo dobro.

Maher sam za ispijanje piva ispred prodavnice, kad idem s posla.