Prijava

Vidro, nisam ti našao pujdu, nema kod Skoka. Ali pre će biti da je od nekog glagola tipa nahuškati, napuckati, a pujdo bi bila ona životinja koju možeš da nahuškaš na nekoga. Pretpostavka, siguran sam nekih 80 posto.

Za medaljone u bešamel sosu sa pečurkama.

Крле96 лукац сади, а Валдемар НИЧЕ! :)))))))))

Fender svojim postom iskazao da je maher da bude - Zhajk.

Ћути, деки... Читао Жајкове дефиниције јуче, па још осећам последице. Хтео сам да видим шта је то у Жајковом хумору који све избацује из такта. Страни држављанин и Камп Ноу убијају на месту.

Пишем пост и искључи ми се рутер тако да ћу скраћено сад.
- За музику, скидам на слух за кратко време и свирам добро клавијтуре. Знам и гитару и усну хармонику.
- За бицикл, вожња, не поправка.
- За скијање и пливање.
- За историју, географију, оријентацију у простору и општу културу ( у односу на вршњаке)
- Добро памтим и меморишем ствари и догађаје.

za modu, stil, boje, bleju na ćošku, bunt i bežanje sa časova

Е да, много сам гибак и еластичан тако да могу са телом да радим неке вратоломије које остали не могу. И увек могу да се ишчупам руке из захвата када ме ухвате и покушају полугу.

Možeš li sam sebi popušit?

Нисам мајстор да направим буре, ал сам мајстор да заводим цуре

За то су ме зезали на екскурзији. Нисам пробавам ал главу могу да савијем скоро до доле.

Zamisli sam sebi svršiš u usta.
Pola tela kaže "ne u usta" a drugi deo ličnosti se uhvatio za glavu i puni

Dobro, bre, Ajaxe..

DA LI MOGUĆE DA JE OVA TEMA ZAMRLA PRIČALI SU MI NIJESAM VJEROVAO DA TOLIKO DUDUKA NA SAITU IMA NIĐE MAHERA ĐAVO POPIO.

SLAŽEM SE, PANINARO. NAŠE DIČNE MUŠKARČINE ŠTO SE HVALE DA SVAKI ZANAT, PA I JEBAČKI, U MALOME PRSTU IMAJU, NIKOM PONIKOŠE.

Нисам пробавам

Šta čekaš?

Zamisli sam sebi svršiš u usta.
Pola tela kaže "ne u usta" a drugi deo ličnosti se uhvatio za glavu i puni

Za to postoje dva načina, autofelacio, za koji mogućnost dostižeš tek dugotrajnim bavljenjem jogom, i masturbiranje naglavačke, sa ramenima i glavom oslonjenim na podlogu, a kukovima i polnim organom postavljenim direktno iznad lica. Nema treće, mislim.

A sperm swap sa partnerkom?