Prijava

Ovaj iznad mene je jedan od oniih koji su doveli vukajliju do kurca.

I, vukajlija se ne guši, to je laž. Svakim danom sve više autora i sve više duplih naloga. Vukajlija napreduje, ali u pogrešnom pravcu. Kada to kažem mislim na to da napreduje u povećanju autora koji su goli kurac... moram da idem, nastaviću oko 18 kad' se vratim.

Питање са Вукајлијом је као и вишепартијски систем у Србији. Што је више странака, више је и група људи са различитим идеологијама... Стога је необорива ни једна странка, свако ће да брани своје.. Тако је и овде. Кажи да чет не ваља, бићеш укопан, предложи укидање реакција - каизена боли курац (јесте, човек живи од тога), нападни коментаторе - створиће се омања група која ће да заступа ту страну.

Дакле, када је владао једнопартијски систем тада су сви радили по једном систему - да будем прецизнији, били су сложни. Тако је и са дефиницијама. Када су биле само дефиницији, концентрисали су се сви само на то... Ето зашто Вукајлија више није "то-то"!

А са друге стране, не треба д'умре, јер Вукајлија и јесте више него речник сленга... Једноставно се прилагодити постојећим могућностима и то је то. Шта сад, ако нас у Србији јебу и ако причају да ћемо да изумремо, је л' треба да верујем у то и да се предам.. Живети на лебу и води и аупичкуматерину. Стога, не би требали ни марити ако вам дефка заврши са десет плусева девно а и мање..

Спремери су плаћеници са запада и глобалистиче Њемачке... :)

Popularne su sjebale sajt, ja sam to rek'o odavno.
Popularne su govno.
Popularne napolje!

Vukajlija egzistira u stanju zagrobne egzistencije i večitog blaženstva.

Ма, битно је да смо ми живи и здрави, и да долазимо бар једном дневно!

Ne, jedino "rešenje" je skupiti pare i po koju Moldavku i privoleti JEDINE ISTINSKE LEGENDE I VELIČINE OVOG SAJTA da se vrate i sve opet bude kul. Evo, ja ću da budem blagajnik...

Dejana boli kurac.

Moraš da roviš po govnima ne bi li iskopao po koju dobru defku.
I ono što napišem se izgubi u tom naletu smeća i samo prodje kroz taj cevovod, neprimećeno.

Ima ovde još mnogo dobrih, čak šta više, genijalnih ljudi, ali proporcija njih spram onih sivih, nebitnih klonova je ponižavajuća.

Mada opet, dok je meni par tih sa kojima mogu da se družim, meni je lepo, boli me kurac za škart, navikao sam da je tu, i naučio sam da ga zaobilazim.

Ovaj iznad mene je jedan od oniih koji su doveli
vukajliju do kurca.

Istina je da su svi kvalitetni autori prešli na Tarzaniju u jednom trenutku, a da je druga polovina kvalitetnih kojoj i sam pripadam trajno banovana.

Какво је стање са дефиницијама показује то што су ове дефиниције биле на насловној
http://vukajlija.com/najveci-romulanci-na-vuki/682782
http://vukajlija.com/vreme-je-za-kratak-osvrt-na-prethodno-gradivo/682603
И то што сам ја освојио турнир. Ја, који нумем.

Horde ljudi koji hvale i okivaju u zvezde jedni drugima realno osrednje kalup definicije. Horde.

И то што сам ја освојио турнир. Ја, који нумем.

lažna skromnost jedina gora od lažnog moralisanja.

Realno, Vuka je dosadila samo onima koji od ovoga očekuju neka međunarodna priznanja, ordenje za duhovitost, medalje za popularnost, jubilarne nagrade za odanost i ne mogu da se pomire sa činjenicom da je svo ovo jedna velika sprdnja i zajebancija i da tako i treba da bude.

Циклоне, па мало ми је криво. Знаш, ко да ми је сестра! Опаметио сам се од деветнаесте године, до сада, ето колико сам овде. Направи овај сајт од мене човека!

Nikada se bolje definicije nisu pisale i smešno je koliko je taj segment sajta napredovao. Skoro do savršenstva.
Vuka je dobra, samo bih uveo strožiji režim i češća banovanja.

da je svo ovo jedna velika sprdnja i zajebancija i da tako i treba da bude.

pa u tome i jeste problem, jer više nije :)
svakoj lobanji dozvoljeno obitovanje na sajtu.
prije dobiješ trajni jer imaš neparan broj dlaka na glavi, sada ispemuješ pola sajta, manipulišeš sa popularnima itd, i opet ništa.

Yeahbatch, zašto si mi linkovao defku? Sad sam popio minuse i osećam se lošo :(

Један од недостатака је одлажење тема у офсајд. Немојмо одлазити у офсајд темама!