Prijava

Osam godina curici jebo li je hljeb, probo sam sve, ništa, još ovo od kaunta što reče.

Svježi djevojčicu u podrum i nateraj je da ti prizna.
Drž je danima dok ne otkrije. Rani je samo slaninom dok ne propjeva.
Ako ništa makar ćeš za par godina imati šta da jebeš

Poslo sam ti na pvt torent odakle da skineš .iso koji ćeš da narežeš na disk ili napraviš butabilni usb koji ćeš da ubaciš u komp i kao da dižeš sistem dakle butuj sa njega.
On će da ti izlista sve korisnike tog računara i ti samo izaberi onoga sa koga hoćeš da makneš šifru, vrlo je jednostavno samo prati korake kad ti se učita disk.

Ali pažljivo čitaj šta ti se traži i tačno tako radi.

Evo ponio sam taj laptop kući, noć je preda mnom. Saću radiation to tvoje da probam.

I sad nešto zanimljivo sam skonto, pasword hint mi je: "f april", pa kontam da nisam kakav virus pokupio, neku prvoaprilsku šalu.

ima arap da te izjebe

I sad nešto zanimljivo sam skonto, pasword hint mi je: "f april",

пробај са

f april

Ma sve sam, i firstapril, i foolsapril i pičke materine nego kontam da ko slučajno nije čuo za takav vid virus zajebancije.

slusaj, ako ti treba samo fajlovi na disku, a firmin je racunar a u pitanju su milioni bilioni, a ti ne umes da baratas sa racunarom...

idi brate u servis. kazi ne mogu da se logujem u racunar, treba mi ovaj ili onaj fajl, opravi casticu te dobro.

ili nadji nekog studenta elektronca, objasni mu muku, kazi mu da ces ga castis sa 100 evra ako ti povadi fajlove i resen problem.

sta sad stiso si se tu za pirate, ucis se pod stare dane da rukujes sracunarom a ugovaras poslove za milione :)

ako mene pitas, neko rece, uzmi ubuntu, instaliraj ga na novoj particiji ili live cd, povadi fajlove sto ti trebaju, na drugi racunar zavrsi poso, pa posle se jebi sa tim. ako numes, plati nekog sto ume.

100% je Vucicev savetnik u er Srbija primljen preko stranacke veze na posao

more da su stvarno milioni u pitanju i da ne znam sa racunarom da rukujem, ovde bi iso i njih bi zvao:
http://www.microsoft.com/sr-latn-rs/contact.aspx

ovako, jebavaj se, slusaj ljude sa interneta za nesto tako ozbiljno... :)

Ako je pirat u mašini neće ga ni pogledaju. Ako tražiš onlajn help, prvo prođeš genuine check pa onda može da razgovaramo.

Ako je pirat u mašini neće ga ni pogledaju.

ako je pirat u masini a firmin racunar, ne znam bas sta da kazem...

U mojoj firmi na 200 računara otprilike ako ima na 30 mašina originalan Windows evo tu mi seci glavu odma.

Ko ga jebe kad sarađuje sa balijama.
Lijepo je bilo kad su vam gurali dolare u guzicu za vrijeme i poslije rata, eto vam sad.

Ko ga jebe kad sarađuje sa balijama.
Lijepo je bilo kad su vam gurali dolare u guzicu za
vrijeme i poslije rata, eto vam sad.

e de radiš ima li kakvog posla, oćeš cv?
Ja ću ti platiti majsora, zaposli me.
Gdje ti je djevojčica, što je nisi pito?

Кресни газдину кћер, направи јој дете, постани газда, и добићеш шифру.

pedofilčino ne može da joj napravi dete ima samo osam godina mada može da je oženi i da spava sa njom to je kod sunita normalno