Prijava

RTS1, i ugasite ton da ne slusate onu pedercinu. Ili ko ima SportKlub1 valjda...jer ja neam lolo

DŽANKARA BOGGGGGGGG SIPALICAAAAAAAAAA HAHAHAHAH

PRSKALICA BAKARIIIII HAHAHAH

jebeš tenis kad se Đoković u žrebu plasira u finale...

Jes, pustio ga Nishikori, nešto sjebao levu preponu. Pitanje koliko je ozbiljno...

Sta je sad ovo Berdych pustio Nadala hahaha jel me jebete

turnir u pičku materinu, kao čelendžer u Gornjim Boljevcima...

Gastroenteritis razlog Berdihovog neigranja...bas sumnjivo

meni na RTS1 neko sranje serija sa ćelavim likom koji mi je poznat ali se ne sećam odakle

džanki laže narod

nisam ni proveravao fejs i to...samo gleam nema na rts nista i udjem na rezultate a ono walkover ladno haahah

Ne propustite veceras mec Djokera i Nadulla...

Nadal dobija, je l' tako Džanki?

Ne videh post Salabe jebiga...karao ga je Djoker jako...ocekivano...ipak je mnogo vise pokazao u Majamiju...i prosao tezi zreb...dzaba sto Nadalu ispadne lak zreb kad ga izduva u finalu od Djokera...dominacija u svakom segmentu, bas ga je nadigrao...

Krece sad sezona turnira na sljaci...na moju veliku zalost lolo... pregrmecemo nekako :D

Ma zajebavao sam se. Vidim da je Đovak opet smorio, dosadan meč bio dozlaboga.

Uvek su dosadni mecevi ove dvojice, jer forsiraju dosadan stil igre...zato je bolje gledati Federera, dublove, Llodru (doduse sad malo pauzira u singlu, jos malo pa u penziju) i tako...te igrace sto izlaze dosta na mrezu, to je lepo gledati...a ne Mareja Nadala i Djokovica chokere...

VECERAS KRECE DAVIS CUP!!!!!!!!!!!

Wawrinka izgubio od Golubeva 1-3. Kakav mec jebote!

Puce i Tsonga 2-3. Drugo ogromno iznenadjenje danas. Sepi fulao 4 set lopte u 2. setu protiv Mareja. Mec se nastavlja sutra...osim toga sve manje-vise ocekivano osim pobede Stakhovskog u cak 5 setova protiv dubl igraca Brunstroma...