Prijava

13:30 Wawrinka - Ferru

posle njih

Djokovic - Federer

dobro da je ispao spanski indijanac.
gledao sam malo ivanovicevu.bolje da nastavi da se jebe sa golferima,spancima i ostalom zgadijom,na terenu nije ni za kurac!konjoslava za nju izmislila tenis

Ne znam sta da ti kazem, Fed Kup ne gledam...sprdnja od takmicenja...sto se tice Monte Karla, i meni je drago da je spanska veverica ispala popeo mi se vise na kurac prekjuce izjavio da mu smeta oprema kao ne moze da izvuce lopticu jebote za servu, hahaahha...to je rekao dan pre meca sa fererom...znaci vec poceo da nalazi izgovore za neuspeh...smrdljivko

Ala jebe vavrinka ferera.

Unisti ga covek...fino je igrao Roshan (kontate Roshan - Roshavi hehehe) ...bice zanimljivo finale sutra, Wawrinka ima tu neku moc da igra bez razmisljanja o H2H :)

ЂОКОВИЋ СЛИНЧУГА ОДВРАТНА НЕ МОЖЕ СПОЛОМЉЕНОМ РУКОМ ДА ПОБЕДИ АУКУРАЦ ШТА ИГРА ОН ОНДА НЕКА ИГРА БАГМИНТОН

Pre nego sto je odigrao finale Aussie Open-a sa Nadalom, H2H je bio 12-0 za Nadala, i 26:0 u setovima. Znaci rosavi mu nije set uzeo otkad igraju, i lagano ga bije u finalu.

НЕ СЕРИ ШУШАВИ ЈЕБО ТЕ НАДАЛ, ЂОКОВИЋ ЈЕ БИТАН

NEBITAN JE DECHAK IZ KNEZHEVINE

Nadam se da ce dobiti sutra.

Krajinovic u zadnjih 15 meceva 14 pobeda, izgubio samo od Kyrgiosa. Ipak je Kyrgios prejak za njega. Wawrinka osvojio Monte Karlo, po 2. put pobedio Federera na tom turniru. U toku je ATP Barselona (bice zanimljivo, mnogo...sutra odlicni mecevi na Sport Klubu), ATP Bukurest (malo slabiji, igraju Dimitrov i Simon, doduse Simon u zadnje vreme retko lose igra, Grisha solidan kao i uvek) Celendzeri u Shenzhenu (Kina, nesto slabiji po pitanju ucesnika, od jacih tu je Muller), Savannah (SAD, ucestvuje standardno gomila Amera...igra se na ''sljaci''...Americka sljaka malo brza nego ostale, jer znamo kakvi su Ameri na pravoj sljaci lolo), Vercelli (Italija, ucestvuju Gofan, Starace) i Santos (Brazil, standardno pun Juznoamerikanaca, koji su 99% chokeri, nije bas za gledanje) ...

I 2 info-a, Granollers danas povredio desnu butinu, trazio medicinski TO, i izgubio od Thiema. Paire predao na 4-6 1-5 (dosta sumnjivo) zbog kolena, mada mi je izgledao poprilicno zdravo. Zasto vam ovo kazem...zato sto obojcia sutra igraju dublove :)

Granollers/Lopez - Kubot/Lindstedt
Paire/RogerVasselin - Bautista/Montanes

Valja probati protiv njih.

Granollers/Lopez predali na 1-1, Paire/RogerVasselin nisu ni igrali.

Ivanovicka je danas meni donela pare <3

Ovaj Nadal je govno najvece koje postoji, smrdljivko glupi veverica obicna. Govnar. Ko gleda zna o cemu pricam i zasto to kazem.

A ovaj Almagro je jos gluplji prebacuje sa Nadalom po sredini bas ces ga tako dobiti...ovi Spanci prirodno glupi kao kurac. Izgleda da i u ATP treba uvesti ono ko u WTA da tokom meca popricaju sa trenerom.

IDEMMO BRE ALMAGROOOO MOCNIIIII, SETAJ VEVERICU KAD ZA DRUGO I NIJE