Prijava

nije samo to, ko je gledao mec video je....monfils se sprdao kao i obicno..steta, moze on mnogo vise...

Nema, sad ce i Nole da krene da tone. Kad je jedan Rodzer pojeo govno i ozenio se, krenuo je njegov pad od kojeg se nikad nije oporavio. Nole je trebalo da uci iz tudjih gresaka.

Nadam se da se šališ. Da nije Mirke, ne bi istrajao ovako dugo.

Hahaha, da li si realna? Pa dok je Rodzer u osami hotelske sobe siljio vrsnjaka, jebao je na terenu kevu svakom teniseru u svim pozama.
Posle je dosla debela Mirka koja mu je najpre skinula mrak (dobio je i mononukleozu u 25, dakle nije se ni ljubio pre toga, a kamoli jebao), a kasnije ga potpuno destabilisala. Jos nisam video da neki teniser vodi decu po turnirima da ga gledaju i da je sampion, a pratim tenis bar 20 godina.

Samo kažem šta je Federer izjavio. Nisam tu da nagađam.
http://www.tennis.com/pro-game/2012/11/federer-mirka-invaluable-my-career/45556/#.U-MvSJtkO05

Očigledno je da voli i ne može bez svoje porodice koja ga prati kad god je moguće. Nema tu ništa čudno.

When I met her, I had no titles and now I have 76, so look at what has happened.

She always accompanies me when she can and I think I would have retired if she did not like to accompany me.

Nisu svi isti, pa tako jedan Wawrinka napušta porodicu, ženu i bebu i odlazi da se potuca po hotelima zarad neke karijere koja je počela da blista malo kasnije. Nekom je porodica teret, a nekom očigledno nije. Sve je to individualno.

Ja ne kazem da je ne voli, sigurno da mu prija cak i debela smrdjiva Mirka, hoce rukoblud da dosadi. Kad vec pominjes Vavrinku, znas li da je Mirkino devojacko prezime Vavrinec? Slucajnost? Ne bih rek'o.

Samo Federer zna zašto je ona pored njega. :)
A što se tiče Đokovića, to ćemo tek vidjeti. Mada čini mi se da će kao i dosad biti samo bolji zbog Jelene, a sad će imati i razlog više, dijete.

Jedno je sigurno da svi vole vidjeti Jelenin osmjeh sa tribina umjesto namrgođene Mirke. :D

Da je Mirka dobra, ne bi Rodja u epruvetu strcao, nego bi joj pravio decu junacki.

To zbog blizanaca kažeš? Jest da ih češće dobijaju parovi koji idu na vještačku oplodnju. Ali nije valjda... :)))

Hoce centrala da pogresi jednom, ali nece sto puta!

Hahah...Djokovic nek drzi ovo 1. mesto jer trenutno nema ko da ga skine, dok ne dodju ovi mladji da ga peru on ce biti prvi..nek uziva dok moze jer posle ce da pusi mlade karine

Definitivno, ako jednog Monfisa dobija u 2 taj brejka, bice problema sa motivacijom protiv neafirmisanih dobrih igraca.

Ali ozbiljno, ko moze da ga pobedi osim Federera trenutno? Dimitrov igrao zabrinjavajuce sinoc protiv Younga...Murray je bezopasan u zadnje vreme, Wawrinka mucenik ne moze da dobije nekog a da ne izgubi set, Berdych haahhahaa, Nishikori posle povrede 30% slabije igra, najozbiljnija pretnja su Federer i Raonic...videcemo ko ce od njih proci

Krajina igra protiv Delica upravo. Vrlo nezgodan igrac.

EDIT: A Wawrinka se opet muci.

Vavrinka ti je u medjuvremenu ispao.

Kad sam ovo pisao bilo je 6-7 jbg...evo i Djoker upravo pusi karu od svoje redovne musterije Tsonge...

Pa i Nishikori je otkazao turnir kad ikad. :)

kakvo trpanje Đokovića hahaahaah buši hahaah buši hahaha

Svako danas igra tenis pozz