Prijava

Нема од ова посла ништа... Губим Веру. Али ту је Нада...

Pozdrav ljudi. Znam da nije red da prekinem moleban ali evo i ja da se obratim sa planovima za sajt da znate šta možete da očekujete u skorijoj budućnosti. Trenutno se radi na redizajnu koji će biti responsive pa će raditi lepo i na mobilnim telefonima. Za jedno mesec dana će to biti lansirano, ali radiće uporedo sa trenutnom verzijom jedno mesec dana dok se bagovi ne isprave. Evo i skrinšota da vidite u kom pravcu otprilike ide (a i da ne mislite da foliram ;)

https://f.cloud.github.com/assets/4494/1953135/8a060650-81b7-11e3-8168-691f4fc73bda.png

Nakon toga, fokus će biti na pretrazi (ovo je sramota što ne radi, a i što toliko dugo ne postoji pretraga postera, foruma i sl.) zatim rang listama (nedeljnim, mesečnim, ...), specijalnim nadmetanjima, i unapređenju foruma ( kao i poboljšanju moderacije (uvođenje više nivoa moderacije i povećanje broja moderatora)).

Eto toliko sa planovima. Hvala na interesovanju.

Vokasi, vidiš li ti ovo? Okrugle kućice za glavatare... Moraćeš nekako drugačije da mi nacrtaš ono.

Кајзене, свака част! Укључи више људи у сајт да су активни!

zvuči jako dobro. posebno ovo da će na mobilnim tečefonima da radi kako treba.

http://i.imgur.com/rn80Zme.png

Nova verzija in the nutshell

Ne znam... ovo mi nekako izgleda kao ana.rs. Možda napustim sajt kad se ovo uvede, to logično ne bi bilo dobro za marketing istog. Jebi ga, otvoriću temu da sve pozdravim kad budem išao i vratiću se za 10 dana kad vrnete staru verziju.

Ček, ček, ček, ček, šta znači ovo dugme "Otrsijo!"
objasni to? Je l' to znači da je defka odabrana ili šta?

EDIT: A možda je samo ime autora hmmmm... mada bolje bi bilo da to stoji umjesto štikle.

Meni se sviđa, ova verzija je ubila u pojam, smara jebeno. Samo da nam se sredi da sami možemo da biramo boje.

Izgleda vrlo lepo. Nije prenatrpano, pregledno je. Boja je dobra, ne ubija oči.

Vrlo, vrlo lepo. Svaka čast.

"Custom Vukajlija" radi i na novoj verziji, ...za one koji bi da menjaju boju.

Kakav je novi snack-wrap?

Preljepo, naočito i bucmasto izgleda nova verzija.

uvedi da ima 300 moderatora jer ce tako ovi sadasnji da se osecaju manje bitni

Жив си, Кајзене, добро је.

Ja bi stavio neke nindze sa strane i neke vukove mozda. E, i novogodisnju jelku. I ribe neke bi bile ok.

Bolje da je pretraga popravljena, ne znam da li pisem vec definisan pojam.

Odlično je, jedino me zanima šta se će biti sa karticom 'Autori' koja je sad između foruma i četa, na ovom printu je nema.

i umesto ovih znacki i palaca i kruni uvedi cinove

kapetan petar pan pezos

Коначно. Глас Каизена! Знао сам да се мочимо правом! Саће урадити нешто, надам се паметно!