Prijava

I ja sam uzdrman...

Ti si mala žena nessse

190cm i 120kg :)

hahaha flamingo, prejak nadimak

Banani, znam kako ti je u shopingu....ja nemam problema s cipelama, ali hlača u mojoj duljini jednostavno nema!!
Imam ustvari jako malu nogicu s obzirom na moju visinu...38-39 na 180cm....ali to sve zbog sirotinje....nije bilo para da se kupuju cipele pa se nosio jedan, te isti broj par godina i to u vremenu kad je noga tebala brutalno rasti.....ali zato noge o'šle u visinu...više neg obično...
i trebaju mi hlače duljine nogavice 112cm i kad to kažem u dučanu, gledaju me kao da pričam priučeni kineski ... milion puta sam proklinjala tih cca 10cm viška :))

10 cm po nekad puno znači.

Imam ustvari jako malu nogicu s obzirom na moju visinu...38-39 na 180cm...

pa eto, komad može da nosi 38 na 180, a kilibarda ne može 39 na 180. trostruki aršini.
Komad ajde stavite stopala zbog valdemara, ako želite naravno?

veverica polni organ, voluharica karakterna osobina

Јел то младеж или?

Komad1389 imaš krpelja na listu :O

Ја реко да није нека флека или недајбоже модрица.

10 cm po nekad puno znači.

bitno da si ti zadovoljan.

Komad ajde stavite stopala zbog valdemara, ako želite naravno?

Koji si ti lukav fetišista, hahhaha... Stavite zbog Valdemara :)

pa eto, komad može da nosi 38 na 180, a kilibarda ne može 39 na 180. trostruki aršini.

Da, Kilibarda je 182, a noga 39, i to nije čudno. A nauče ljudi na kanapu da hodaju (vise) neće ona na dvanaesticama.

i trebaju mi hlače duljine nogavice 112cm i kad to kažem u dučanu, gledaju me kao da pričam priučeni kineski

Otišao ja u kinesku radnju da kupim neki duks, sitna lova ostala, guzici hladno, daj-šta-daš. Priđe ona crna zvončica, ja pitam ima li neki duks, a ona meni "Za koga?", ja velim "Za mene.", a ona me odmeri od glave do pete kao Ciga dalekovod i kaže "To ne pravi."