Prijava

sad bi ga zabio sebi u dupe i tražio MUŠKARCU da me ženi odma, sad kad znam kakve su žene đavoli

čuj bre kao šta će sredina reći...boli me uvo baš, imam dečka koji me voli i kojime neće izdati i zajebati pa nek ima kurčinu ko konj ako oće...bar je čovek!

petre, postoje i manje uvijeni načini da nam saopštiš da si gej

sad bi ga zabio sebi u dupe i tražio MUŠKARCU da me ženi odma, sad kad znam kakve su žene đavoli

Naleteo na FB-u :)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1422473_10202187705155493_660256183_n.jpg

Inače, vezano za temu, nije fora. Lako je samo opsovat nešto. "Jebem vam svima ćerke vama koji ih imate" su samo slova na ekranu, ali zašto bi to pisao? Jednostavno, nije fora. Ako već vrijeđaš, radi to kulturnije. Ne mislim kulturnije kao Ciklon što te banuje pa ti obriše 5 starih definicija, ni to nije vrijeđanje, to je samo jadno.

Što još više mislim da nije u redu je to da je ta tema još uvijek živa, dok se ne nađe još neki psovač da ga ožeže po pravoslavlju. Nije kriv onaj što psuje, nego oni što to dopuštaju (na takav način). Zaključaš temu da ne bi bilo sličnih ispada. Još stoji u "Sve vezano za Vukajliju", aj bar da je u šizenje.

Valdemare jebem ti pa zar si i ti zaljubljen u Milicu i pratiš je po fejsu i tviteru?
Polomiću te ako drkaš na njene fotke

što si bolji prema popišuljama to su one gore, tako da...ne mogu reći da sam gej, ali da gajim veće simpatije prema istom polu - to stoji