Prijava

Ниси нервозно реаговао на хумор, него на став другог човека. Ајд само се ти не јављај као борац против стереотипа и стереотипова (``nacija je zlo, drzava je zlo``). Искулирај се мало, видећеш да је свет супер када не саботираш све и сваког. Ако ти је петиција толико тешка, прескочи је. Надам се да се оволико не натежеш и са уличним продавцима хуманитарних честитки, јер кад би стигао тамо куда си пошао... И није лепо да блатиш кума који те је крстио, због кога си добио и шизење. Мало проклете захвалности није на одмет. Срећом, богомдан си да оцениш ко је духовит, ко је националиста и глупан, па ето... :) Мене си прокљувио као Фројд. Мењај тему и професију. Ваљда и ми морамо Лимара за трку да имамо.

Još hasaš govna, Granjčilo.

Морам, крупан си момак, а ја сам те појео само до струка.

Al' si mu ga šukno Granjka... Ipak nisi. Koji si ti lik...

Ја сам мало старији Приштевац, не капирам примитивизам неких чланова, просто тема је озбиљна, јер је у одсеку за такве теме. Замисли колики дебил треба да будеш да одеш на шизење и да будеш озбиљан и изиграваш памет? Исто тако треба да будеш дебил да одђеш на озбиљну тему па да правиш шизење и глупираш се. Није ми намера да никоме ништа шукнем, али рећи некоме да једе говна само повлачи за собом мувљи карактер аутора такве дупетворине. Шта раде ти људи овде? Немају шта да јебу, па преврћу теме и тролују у недостатку паметнијег посла? Онда пређу на Јутуб па тамо цимају људе, јер им овде нико више не одговара на глупости? Изедем ти и модераторе када нису способни да једну просту тему одрже без спемовања и троловања.

Одох да спавам, а ти гледај како тролови долазе да покажу своју заосталост.

Ne jedi govna, Granjcilo.

Granjka, previše ozbiljno shvataš ovaj sajt. Vidim da si se iznervirao zbog ljudi koje ne poznaješ, koje nisi video, i na kraju krajeva, šta te briga ko šta misli i kakav stav ima o bilo čemu? Ovo je Vukajlija čoveče, briga mnogo nekoga da se zamlaćuje oko neke Biserke i sl., dosta su ljudi opterećeni politikom u stvarnom životu, ovde ljudi dolaze da se zajebavaju i izduvaju. Šta se primaš jebote?

Примам се, јер ме је очигледно прегазило време. У моје доба је било правило да када си оптерећен политиком или нечим другим, одеш на пиво, на баскет, фудбал, на брзи крес са рибом, на пљеку, на флипере, да поразговараш са потпуно непознатим ликовима, а да се при томе не потучете. Не идеш да нервираш неког јер си дебил. Седи са тобом ортак који је муслиман и пије пиво. Седи и Хрват, не слажете се по свим питањима, али не нервирате један другог, јер сте нормални људи.
Него, капирам твој добар савет. Ово није Вукајлија него Дркајлија, где људи долазе да се издувају на будале које не капирај где су дошле и да их дркају у недоглед. Психопате, једном речју. Него... одјеб за кретене, одох да спавам, нећу више да трошим време на болеснике. Теби хвала, поздрав и свако добро.

Za sve je krivo očajno sudstvo i nedovoljan broj zatvora u zemlji Srbiji.

Срећом, богомдан си да оцениш ко је духовит:)

Čovek koji radi u katastru zna da brojke ne lažu, možda prosek ocena za definicije na sajtu zabavno-duhovitog karaktera govori nešto. Ne znam, možda i ne, ti mi reci :) Ali možda si u pravu, hajde da ne merimo virtuelne penise.

Čudan neki čovek, ima prilično rigidan nastup, šalu hoće da pravi po svaku cenu, više ili manje uspešno, šalu ne prepoznaje. O ljudima sudi, a koje ne poznaje. Isteruje pravdu, ne dopušta mogućnost da nije u pravu: druge optužuje za isključivost. Ukalupljuje ljude u nekoliko kategorija, smatra da je širitelj zdravog razuma. Ko se seća Valsinarba, pomislio bi da je Granjka njegov ćale, onaj što ga Vlasuljar mrzi.

Ko se seća Valsinarba, pomislio bi da je Granjka njegov ćale, onaj što ga Vlasuljar mrzi.

Valdemare, a ko se od nas ne uklapa u profil Slavnirabovog ćaleta, obzirom da je Slavnirab mrzeo manje više ceo svet?

Ovo mi liči na DB čačkanje i sondiranje mišljenja.

Немојте се упецати, браћо Срби! Зна се све добро зашто се ово ради. Држава нам продаје људе и земљу на Космету, а нама баца коску да се бавимо неком Соњом Бисерко. Пишемо петицију да би држава покренула процес против ње? Неће моћи тако. Неће моћи да преписујете у катастру земљу Албанцима, а да вам је народ стока због кога пропадамо. Неће бити да сте ви у управи једини паметни и једине патриоте, а да бацате Бисерке пред нас свиње.

Ovo mi liči na DB čačkanje i sondiranje mišljenja.

Da ne linkujem, postoji definicija DBot.

Власти би требало да се огласе по овом питању. Није решење неког ликвидирати, нисмо дивљаци, али је потребно забранити деловање оваквих организација којима припадају Соња Бисерко и Наташа Кандић. Да се неко од политичара на власти свих ових година стварно позвао на Устав Србије, почев од Коштунице, преко Тадића, Дачића и Вучића, те њихове невладине организације би биле одавно забрањене.

Држава нам продаје људе и земљу на Космету, а нама баца коску да се бавимо неком Соњом Бисерко.

Ти живиш у заблуди да нам држава предаје Косово. Косово нам је отето још у Дејтону, а формално предато 2008. године кад су Тадић и Цветковић прихватили ССП. Косово су нам Американци одузели да би га експлоатисали и докле год има руда тамо, Космет неће бити наш. А онда ће кад испразне све резерве, први ће да нам га врате, отприлике за једно двадесетак година јер ће их мрзети да се кољу са Шиптарима који су убеђени да ће их Америка вечито штитити. Све је то бизниз. Чим се испразне резерве, највише литијума, Американци ће отићи.

Није решење неког ликвидирати, нисмо дивљаци, али је потребно забранити деловање оваквих организација којима припадају Соња Бисерко и Наташа Кандић.

Ne treba zabraniti, samo ih primorati da se registruju kao "strani agenti", što su braća Rusi uradili. Samo onda ne znam da li bi i za proruske organizacije trebalo staviti istu šifru? Dveri, Naše 1389, ovo... Komplikovana je to stvar, zadire u visoku politiku, u koju mi nišči nemamo uvida.

Север Космета је био под контролом Србије док држава Србија није одлучила да га преда Косовским властима да би добила "подршку међународне заједнице". То зна свако са грамом мозга и све се чини да то прође неопажено у медијима. Један од начина је да се убеди народ да су стока и да прихвате шта им се сипа у корито, јер за боље и нису. То се ради организовано очигледно и на форумима. Наравно, војска коментатора и гласача СНС-а "не зна" да је то тако, они имају друго објашњење исто као што га је имала и иста таква војска ДС-а од којих су ископирали цео систем и страначку инфраструктуру. Раширили су се свуда по интернету као бубашвабе. Фендеру, бубашвабо, врати се у рупу са колегама из ДС-а, упалили смо светло.

Фендеру, бубашвабо, врати се у рупу са колегама из ДС-а, упалили смо светло.

Због чега Ви, господине, мислите да сам ја члан ДС-а, децхко, господине? Ко Вам даје за право да ме вређате, господине? Да ли мислите да су гласачи СНС-а старно толико необавештени као господин Коштуница, господине?

Север Космета је био под контролом Србије док држава Србија није одлучила да га преда Косовским властима да би добила "подршку међународне заједнице".

Ја ти кажем да смо ми контролу над Севером Космета изгубили формално 2008. године када је потписан ССП. Ово сад је само последица одлагања неодложивог.

Samo onda ne znam da li bi i za proruske organizacije trebalo staviti istu šifru? Dveri, Naše 1389, ovo... Komplikovana je to stvar, zadire u visoku politiku, u koju mi nišči nemamo uvida.

Колико знам, Наши јесу огранак те руске организације, Двери нису, Национални строј није, нити су то проруски оријентисане огранизације. Мислим да није ни Образ. То што је неко националиста, не значи да је одмах русофил или руски шпијун.

Valdemare, jebešmisve, ja još ne mogu da uklavirim zašto ti gubiš vreme pišući ove postove na forumu ⃰ ;-)

Futnota: Nimalo ironično, nego mnogo ulažeš truda u kvalitetne i detaljne postove, a sve budale ovde. :D Piši neku knjigu, blog, gde ćeš dopreti do više istomišljenika, tamburanje u prazno ti je ovo.

Pišem, Lukse, ali ja sam nežna poetska duša :) Nekako ne želim da se bavim politikom u pisanju, ovo politički na Vukajliji mi dođe kao neko kafansko pijano preganjanje, srpski stil, gde si video dva pijana Srbina da se ne svađaju oko politike... a osim toga, šta ja o politici znam, mogu samo da tupim, kao i većina ljudi ovde, pa to i radim. Trenutno imam suviše slobodnog vremena, jbg.