Prijava

Ko je i kada dopustio da se dođe do ovakve Vukajlije? Ko je dopustio da imamo dvojne standarde, protekciju pojedinih autora?
Zašto je u ovolikoj mjeri dopušteno otvoreno vrijeđanje, spominjanje porodice? Ko je dopustio razbuktavanje najnižih strasti kod autora?

Opala posećenost sajta, Farma popularna, ljudi više ne žele da čitaju teme o ranoj persijskoj predislamskoj minijaturi i recepciji Svetskog duha u posthegelovskoj filozofiji... Tako...

Jebač je uništio sajt!

Ostavimo po strani Luksenburžanskog bauštelca i stranog plaćenika. Čovjek nije aktivan posljednjih 8 mjeseci.

Director meni psovao majku, a Rihana uvredio jer je musliman! Uzgred, on je fin i pristojan član Sekte. Članovi Sekte nikoga ne vređaju i sasvim opušteno razmenjuju recepte.

Наравно да чланови секте имају имунитет јер подмићују модераторе плусевима.

оставите вређање. само евентуално породицу не мора.

Mene ne dotiče to prozivanje musliman i ti zmajevi... ali spominjanje porodice u ovakvim kontekstima nije dobro za ovaj sajt.

jao hejteru ti ćeš da kenjaš nešto o ovome i da se vređaš. Mislim gotivan si lik i sve ali brateeeee.........

И како то да неки добијају банове за "спем форума" због отварања теме, а други не? Да не имењујем, рецимо да се ради о једном аутору чији ник почиње са Ја сам, а завршава се са расан. И наравно спембот Боб Рок.

Напишеш два поста више него што треба на нечијој приватној теми и оде кева па ти гледај убудуће шта ћеш и како ћеш. То су страшне ствари, зато нам је овако како јесте а да смо нормална држава..

Da truleks ili kako ono biješe orginal profil. Ja prvi pretjerujem zato što mi se dopušta pa onda svi ostali. Nije dobro po ovaj sajt da se to radi. Mada mene i banuju povremeno. Šta je sa ostalim člnaovima koji u nedogled vrte istu priču!?
Da ne spominjem masu spem i trol tema na forumu.

јер ако ударе по породици знамо и ми да ударимо по породици.

Da truleks ili kako ono biješe orginal profil

Мичели.

јер ако ударе по породици знамо и ми да ударимо по породици.

To ovi iz prvog paviljona?

град је пун оружија, бранићемо се, па ако неком то треба, да нас диже на ноге и да нас диже на оружије нека изволи.

Čuj dva posta, ja juče napiso jedan na granjkinoj temi, i OP! 3 dana, pa ti vidi. Do juče bilo dozvoljeno podjebavanje i zajebavanje nema više bato. Il budi miran il odoše jaja.