Prijava

Знам, Радијацијо, знам, али ти користиш зубе, још си неук, а мени је главић ипак осетљив... Немој да се љутиш. Импонује ми твоје праћење, али тражи неког другог који воли грубо. ;=) Keep smiling!

u damasku sve tamnija noć
brine me to

ima jedan biciklista prsnuti na bezaniji sto cesto svrati na trafiku i cita novine...i smara ljude sa masonima i slicno...jednom ja i ortak otisli do trafike planirali da kupimo koka kolu i odemo odma,sreli njega i krenuo je sa pricom o tome kako stranci dolaze u srbiju samo da bi jebali nase ribe,kako nasa drzava koristi ribe nesto kao kurve slicno,kao reklamu,nama to bilo zanimljivo slusati na pocetku,al nismo se planirali dugo zadrzati,a 4 sata nas je lik umarao i ubijao pricama o masonima i zaverama...jos smo mu davali signale da zelimo otici i da ne slusamo vise tu pricu,al on ne moze stati...jedva smo otisli...
par dana kasnije kad sam isao sam do trafike video ga i zajebao sam se pitajuci ga,,sta ima?,,...krenuo je da me davi opet istom pricom,ja reko,zhurim idem kuci i nekoliko metara je isao za mnom i nastavljao da mi prica o masonima i politici,cak i kad sam se udaljio,dobacivao mi je
sve vise mislim da je granjka taj biciklista,lolo...on da ima profil ovde,bio bi granjka 100 posto

krenuo je sa pricom o tome kako stranci dolaze u srbiju samo da bi jebali nase ribe,kako nasa drzava koristi ribe nesto kao kurve slicno,kao reklamu,

Što i nije daleko od istine. Zar se ne kurčimo non stop kako imamo dobre ženske i stavljamo noćni provod u prvi plan. Malo smo svodnici.

pa ima smisla...kao i sve sto je rekao u tih 4 sata...dosta pametnih stvari je rekao,imao sam osecaj ko da su mi sirom otvorene oci o svetu slusajuci ga,al me 10 minuta posle toga boleo kurac opet lolo...nije mi do slusanja o masonima 4 sata stojeci dok zima shamara lolo

Koliko ovaj Granjka pojma nema šta se dešava u Siriji i zašto. Ajde nek neko zaključa ovo, da se ne blamiraju ljudi po internetu sa njihovim sranjima.

Испемовасте човеку тему. Нико није ни покушао да испрати.

Спрдајмо се мало на ову тему.
Неки дан је Лимар добио пролив на тему да испитује јесмо ли смо ми Срби овакви или онакви, јер нећемо више да трпимо главосече и убице хришћана из Сирије (боле ме што убијају муслимане, то је њихов свети рат између шита и сунита, 2:0 за нас у сваком случају).

Ово је фикција за све нас емпатичне, хумане и космополитске људе. Ми се саосећамо са патњом сваког живог бића. Као такви ми смо сви Сиријци!

Ја сам Сиријац. Јеб`о сам комшијину жену и запалио у ЕУ, да ми не би о`секли главу. А чуо сам да тамо сме и да се пије пиво и слуша музика.

Зашто сте ви напустили Сирију? (а поједини и С(и)рбију :=) )

Ја сам Сиријац. Избегао сам да одем у војску и да учествујем у грађанском рату. Након што је војна полиција почела да ме тражи, решио сам да продам све што имам, дам неким преварантима и запалим у Европу. Дуго су ме возали док нисам стигао у Србију. Одатле могу да пређем директно у ЕУ и затражим азил. Овде у Србији су ме лепо сместили и дали ми да једем. Има доста добрих људи који су ми донели топлу одећу. Има и оних који ме не желе овде и ја их потпуно разумем, сви су они притиснути бедом, тако сам и ја живео. И поред свих мука, Србија ће ми остати у лепом сећању.

Ма то се ови латентни педери подмећу. Надају се ако довољно јебача сјате у Србију да ће и њима улетети.

Nemoj srati, znamo da si pobjego u Srbiju da jebeš ženske.

I da zapalimo jednu crkvu barem, da se osjećaju ko kod kuće.

Ја сам за то да им подигнемо ђамију да имају где да се моле.

koja sam ja mađija, putujem kroz vrijeme.

СИРИЈО СИИИИРИЈО
СУЗУ СААМ ПУСТИЈОООООО

U Siriji neki ludaci iz Al Nusre, jednog dela Al Kaide (inače su ih odjebali zbog nekih unutrašnjih sukoba) nisu dali nekim ljudima da uđu u džamiju i da se mole "jer nisu dovoljno čisti pred očima Alaha" i ovi otišli da se mole ispod nekog hrasta starog 150 godina, i ovi došli i posekli hrast i optužili ih da su satanisti i da se mole hrastu. Koje ludilo.

A jednom liku su odsekli glavu kad je posle ranjavanja pao u neku polu komu i u bolnici u bunilu rekao nešto o 12 imama ili tako neko sranje, i ovi mislili da je tipa šiit, a ne sunit i roknuli ga.

ovi iz ISIS su još jači lolo

I onda onaj što je izvadio i pojeo srce. Dobra zemlja Sirija.