Prijava

Upravo tako, Olaniče. Laganje sebe ne vodi ničemu. Pederčići koji me napadaju sakrivajući se iza napada neka se tebi jave. Da nađu utjehu.

Pa nije u redu da hvatate novopridošlicu i da ga iznapušavate i da mu ogadite dalje prisustvo na sajtu. Treba obratno, drugačije, afirmativno, jer posle kad oterate sve novajlije napušavaćete i pušićete jedni drugima ko i do sad.

vuche,kapiram da je ovo jako teska odluka,ali konacno ces moci da zivis slobodno u sebi kada si priznas ko si

дај ми слику у певете и можда пређем у хомиће због тебе ;))))))))

Nije to tvoja sramota Vuče. To je sramota ovih varvara koji ne prihvataju različitost.

Ogma, muškarčino! Samo pljuj na tastaturu, to je izgleda sve što možeš.

што би пљувао на тастатуру лоло

JEBOTE, ovaj donVuk pravi mali VejvRajder!
Mlad, poletan, neiskvaren, tek skupio 50 poena za forum, željan da i on postane deo ekipe...ne psuje, pokušava na finjaka da se objasni sa ljudima, skoro da persira (a ja jesam, a sad bi me bilo sramota da kažem kome sam sve persirao)...
Sa druge strane, nije ni svestan s kakvom bagrom (čast izuzecima) se upustio u polemiku. Neće moći još dugo da poveruje kome sve roditelji plaćaju internet, ko sve ima slobodu govora i kako je moguće da takvi ljudi uopšte postoje...
.
.
.
Al zato kroz nekih par meseci ako ne odluči da napusti sajt, jebavaće vas ko mlade majmune, nešto ko što radim ja sada...
Ako mali, ako... Treba nekim pavijanderima objasniti neke stvari, al ti dobronamerno savetujem da odeš sa sajta pre nego što se zakomplikuje... Čisto zbog sebe...

evo mu ga i dečko...
veselko i don vuk, okej vuče, bar pretpostavljam da ti ti punjač u odnosima...rispekt za to

@Ogma

дај ми слику у певете и можда пређем у хомиће због тебе ;))))))))

Pa, bojim se da bih ti nabio komplekse, a pogotovo ne želim da muškarac drka na moje slike. Ako osjećaš potrebu, nađi na guglu nešto ili traži od nekog internet prijatelja pomoć.

ako sebi ne priznas ko si i sta si postaces ko vejv rajder
pogledaj mu opis ispod profila

moderators bitch

јел ти то син на слику јер и он педер?

ово је рајдеров дупли сто посто

@TheWaveRider

Smatram da je Vukajlija kvalitetan sajt na kome čovjek može mnogo da nauči. Evo, ispostavilo se, prije svega o ljudima. Šteta što je ovo i leglo hejtera. Pozdravljam pederčiće hejtere, nemojte se uvrijediti vi koji se niste osjetili prozvanim.

нећемо, поздрав и за тебе

veselko i don vuk, okej vuče, bar pretpostavljam da ti ti punjač u odnosima...rispekt za to

Grešiš Pezose, otkud ti to :) Dovodiš dve u vremenu bliske stvari u prostornu povezanost, a to je jedna od glavnih grešaka u zaključivanu, ako shvataš...

veselko,glup si,aj mrs sa sajta

поздрав маћоре, а за ове педерчиће хејтере један голем курац

veselko i don vuk, okej vuče, bar pretpostavljam da ti ti punjač u odnosima.

ole šta ti rečeee

EDIT: Ja sam za to da se svi pederi javno deklarišu. U ličnu kartu da im stoji ! Pederluk je bolest ! Vuče leči se još ima vremena !