Prijava

Ne znam što svi guraju taj Brazil, njihova najveca prednost je ta što igraju na domacem terenu i to je to, a nek im dodje ekipa kojoj je svejedno gdje igra ima da im uvali masnu kurcinu. Uzdaju se u Nejmaru, a kako je do sad se pokazo protiv Elcea, Granada i ostale španske buranije čisto sumnjam da će neki trag ostavit na prvenstvu. Njemci osvajaju i to je to, Španci će digraju dosadan fudbal ali ne bi bilo čudo da i oni odbrane titulu. Talijani ako prodju grupu najjebace se keve svima do polufinala. Belgijanci imaju po imenima prejak tim samo je pitanje kolko su oni uigrani.
Najjaca ekipa iz Južne Amerike je Urugvaj. Onaj dvojac ne bi mogli ni uštopati Maldini i Nesta u najboljim godinama, ljudi ce jednostavno da siluju odbrane.
Argentinci ce igrati za gol više, odbrana im je katastrofalna i jedini koji tu nesto valja je Zabaleta.

Brazil osvaja, ako im bude igrao Kaka, ako ne, onda mogu da ga puse!

Па где може Нејмар да игра заједно са оним лопатама Месијим, Ини(ј)естом и Ћавијем?

1:Бразил

2:Шпанија

3:можда Италија. Ил Немачка. Ил Јапан.

Svetsko prvenstvo je govnurda od takmičenja. Svi ti timovi mogu da osvoje jer se igra jebena jedna utakmica. Postoji razlog zašto smrdljivi kupovi nisu popularni nigde više u svetu. Nacije treba da se podele u 5,6 divizija, ko hokej fazon, i da se igra prvenstvo, nek traje 3,4 godine, nema veze, i dobijamo pravog svetskog šampiona.

I šta koji kurac domaćin prvenstva i te gluposti jbt, kao KUL EVO AJ SVE TEKME SE IGRAJU U BRAZILU JEBIGA

Piši Blateru, odma sada.

Gvozden Isus za predsednika FIFE!

Ovo SP je po svemu sudeci namjesteno!

Само за Французе.

I Brazilce, jer neće doći ni do finala, a kamo li da šta osvoje!

Nemojte bre da ja sam pišem po temi...

Gvozden Isus za predsednika FIFE!

Полако, ипак је Гвозден Блог изнад Исуса по тој некој хијерархији.

Ако Енглези ни у Бразилу не ураде ништа могу комотно да прескоче следеће квалификације, имају паклен тим и, требало би, огромну жељу да коначно нешто дураде по питању учинка на СП.

AJMO ENGLEZI MOGLI BI JEDNOM DA ODIGRATE KAKO TREBA

+ капитен Џерард

Kakvi kurčevi englezi, prosječna ekipa sa najboljom reklamom i najuticajnijim medijima na svijetu, koji ih tradicionalno sjebu. Švabo je jak na svim pozicijama, Brazil je tu em domaćin em imaju solidnu ekipu, još ako osposobe kaku i ronaldinja za moju dušu možda nešto i naprave. Ni Španci nisu zaboravili igrati lopte. Italijane nikad ne možeš otipisati. BH Zmajovi će pojebati Argentinu, kad Miske nakreše se slanine pa poturi Džeki da ne vidi Vedino oko plavo ima da trči ko bjesan da siluje gaučose...

Englezi ako osvoje, ja ću dodsečem sebi tuki i da ga postavim na fotografije vukajlijaša. Šta ako osvoje, ma ako samo uđu u finale. Znači oni nikada, zapamtite moje reči, NIKADA (u narednih ajde 15 godina) neće prismrdeti finalu ni EP ni SP, zato što su najpičkastija reprezentacija na svetu. pozz

Englezi ako osvoje, ja ću dodsečem sebi tuki i da ga postavim na fotografije vukajlijaša. Šta ako osvoje, ma ako samo uđu u finale. Znači oni nikada, zapamtite moje reči, NIKADA (u narednih ajde 15 godina) neće prismrdeti finalu ni EP ni SP, zato što su najpičkastija reprezentacija na svetu. pozz

Čovjek objasnio!

Енглеска да освоји СП, који нелол.

Нисам рекао да ће освојити, само да ви воло. Мада реално , ако премосте проблем у глави што да не.

Имају поуздану и искусну одбрану, средина терена са Стиви Џијем и откровењем ове сезоне Таузендом могу све, Руни може да издоминира сваку одбрану без проблема.. Екипа која по именима улази у топ 5, али Енглези имају неки проблем који изгледа има мало везе са фудбалским знањем, о чему се ради - не знам.

Готивим и ја Енглезе, али њима је увек некако фалило идеје и мађије у игри, у најбитнијим моментима. Медији и очекивања јавности их толико униште да почну да играју као да је ова слика стварна.
http://static.guim.co.uk/sys-images/Football/Pix/pictures/2012/5/20/1337520065920/Englands-Euro-2012-squad-001.jpg
лоло