Prijava

Навијам за Русију и Грчку, неам појма ко ће досвоји.

Ne znam što ljudi stavljaju Argentinu u neke favorite, ljudi nemaju veznog reda i odbrane, a imaju zato beton napad, nek im dodje ekipa sa jakim veznim redom i odsjece se taj napad, garantujem da ih jak presing može ubiti u pojam(SUŠIĆU AKO ČITAŠ OVO, POSLUŠAJ ME).

Brazil svoje najvece nade polaže u youtube zvijezdu i misle da mogu nešto da pocine jer igraju na domacem terenu ali u poređenju sa ostalim ekipama oni ne mogu nista durade. Jedina šansa im je da se fokusiraju na defanzivu jer su tu u top 3 repke svijeta, ali poznavajuci njih oni ce gledati da igraju atraktivno i pusit ce kurac zbog toga. Vidjecemo sta je Skolari naumio.

Urugvaj je po meni najjaca repka iz Južne Amerike, imaju onaj najjaci dvojac koji ni Nesta i Maldini iz najboljih dana ne bi mogli zaustaviti, dobra ekipa, uigrana i njima je Brazil u lijepom sjecanju jer su osvojili tu prvenstvo vec jednom, imat ce svojih navijaca dosta jer im je predobar standard pa si mogu priuštit.

Španci mogu sa pola snage da dodju do polufinala i da opet ko na EP igraju dosadan fudbal koji ce im donjeti rezultat. Ja ih vidim minimalno u polufinalu, a ako Del Boske ubaci one iz Atletika u prvi tim, a izostavi ove iz Barse i Reala vjerujem da ce ciniti dar mar.

Švabe osvaju minimalno drugo mjesto, sve imaju, golmana, odbranu, vezni red i Klosea koji četri godine bude u snu pa se trzne jedno mjesec dana i zabije 5-6 golova. Gledo sam spisak i ljudi mogu da oforme reprezentaciju od cistokrvnih Njemaca i opet bi jebali, ali tu su i imigranti koji ce opet imati vaznu ulogu(čitaj Ozil).

Belgija će biti najvece iznenadjenje, po imenima su u top 5 sigurno, a kako će djelovati kao ekipa to ćemo da vidimo, ako sad nesto ne pocinje garantujem da će na Euru uzeti neku medalju.

Za ITalijane se zna, ako prođu grupu odoše oni daleko, onaj novi trener im je donio nešto novo u ekipu i igraju fin i lijep nogomet.

Bosna bi mogla da bude katastrofa i dizgubi od Irana, prvenstveno zbog načina priprema koje su izabrali. Uzeli su da treniraju po oranicama u Hrasnici umjesto u modernom kampu u Zenici, a sve je to zbog Džeke Spahica i Ibricica koji su glavni partijaneri u reprezentaciji jer u Sarajevu je bolje mjesto za izlazak, više kurvi itd. Stvarno neodgovorno od strane Sušića i strucnog štaba i na ovom pitanju se moglo vidjeti da nemaju autoritet nad pojedinim igračima i to bi moglo da košta reprezentaciju.

Bosna bi mogla da bude katastrofa i dizgubi od Irana, prvenstveno zbog načina priprema koje su izabrali. Uzeli su da treniraju po oranicama u Hrasnici umjesto u modernom kampu u Zenici, a sve je to zbog Džeke Spahica i Ibricica koji su glavni partijaneri u reprezentaciji jer u Sarajevu je bolje mjesto za izlazak, više kurvi itd. Stvarno neodgovorno od strane Sušića i strucnog štaba i na ovom pitanju se moglo vidjeti da nemaju autoritet nad pojedinim igračima i to bi moglo da košta reprezentaciju.

И не само то, читао сам о још неким стварима која им руше атмосферу у свлачионици а да то није неки чоколадни набијач корнфлекса . Ладно ће Босанци да направе исту грешку као Србија под Шестком. Таман све крене како треба али зашто пропустити прилику да се све то умаже фекалијама, пак смо ми Балканци, не? Очекујем њихов дебакл у сваком случају.

Što koji kurac Nasri nije u repki. Gledam sad na Fifinom sajtu koga je ko zvao. Španci sila jebote!

Ја ћу навијати за Еквадор. Брат Кастиљо ће играти за њих.

Е да, брат Кастиљо. Управо су добили још једног навијача.

Eo ga plasman
1. Italija
2. Belgija
3. Rvacka

nece evropski timovi da se proslave, ko sto nikad i nisu kad se igralo u juznoj americi. sudjenje (imaju organizatori uticaj kakav fudbal hoce da gledaju), igra, celokupna atmosfera malo drugacija i izbaci evropljane iz ritma. mozda spanija, ili portugal nesto samo urade.

mada ono sad svi iz juzne amerike igraju po evropi. mozda neki tim koji nije toliko zvucan, al uigran i naviknut na juznoamericki fudbal. neko rece urugvaj... brazil.

neces smeti popreko da pogledas napadaca od sudija. bice valjda poneki dobar fudbal izmedju valjanja i simuliranja :)

mislim, ne pratim fudbal, al po statistici, jedino su spanci osvojili od evropljana titulu van evrope, i to na neutralnom terenu.
u juznoj americi, i amerikama, nema nekog uspeha...
http://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_World_Cup

Ma Brazil osvaja. To se zna.

Где бре гледате саставе, ја не могу да нађем.

EDIT: http://guasanericonsul.com/wp-content/uploads/2012/06/larissa-riquelme-1.jpg
Ко ће њу да наследи?

navijam za Brazil, Kolumbiju, Belgiju, i potajno Engleze, iako me razočaraju svojim pičkanjskim stavom svaki put. Špance ne volim, Nemci su sila i kontam da polufinale ne može da prođe bez njih, Italijani su Italijani, dakle očekujem po koji penal i gol u 95. protiv Kostarike za prolaz dalje :) Holanđani nikad slabiji, Francuzi imaju dobar žreb, pa bi mogli nešto da urade, Portugal neću da komentarišem jer mi je to najomraženija reprezentacija, uz Špance, od kako pratim prvenstva od eura 96. E da, i Čile očekujem da bljesne, makar da izbace Holandiju iz grupe. KAD ĆE VEĆ JEDARED TAJ JUN jebem ti sve mi se gleda, čak i ono Obala Bjelokosti - Japan što je u 3 izjutra

Хахахахахахахахахах овај идиот ладно није звао Тевеза а игра му јебени Ди Санто из Вердера. Па да ли је реалан.

И глупо ми је много што има ово правило да МОРАЈУ да се зову три голмана. Па ионако ћеш да гураш само једног, а ако се он повреди ставићеш другог, а ниси ваљда толики баксуз да се и други повреди. Спречава да се позове још један користан играч уместо нњког ко сигурно неће играти.

Џорди
И глупо ми је много што има ово правило да МОРАЈУ да се зову три голмана. Па ионако ћеш да гураш само једног, а ако се он повреди ставићеш другог, а ниси ваљда толики баксуз да се и други повреди. Спречава да се позове још један користан играч уместо нњког ко сигурно неће играти.

Sećaš li se problema sa golmanima Čelsija kad su se povredili Čeh i Kudićini pa je branio onaj Hilario? Otada Čeh nosi ono gomno na glavi...

Ма сећам се, гледао сам ту утакмицу, задњих пар минута Тери бранио лоло. Ал кад си чуо да се још неком тако нешто десило, икада?

А и оно, ако се већ деси, а ти звао два голмана, ко те јебе... мисим глупо ми је да се намеће као правило нешто што би потпуно требало да буде воља тренера. Ако хоће, нек пичи са 22 нападача и голманом, машала.

Sto bi rizikovao iko. Cak i stoper moze da igra spica, ili veznog, al niko drugi ne moze da bude golman. Mislim moze,al na takmicenju kao sto je svetsko, sigurno ce primiti gol zbog "golmanovog neznanja".

Zamisli mora da ti brani igrac protiv Portugala ili Brazila.. Svako moze da odapne sut da ne vidis loptu.. Muce se i golmani,a nece igrac.. tako da, ne prizivati nesrecu :D
A i kad se u istoriji desilo da nekom klubu za par meseci tri igraca pokidaju prednje ukrstene (KK Partizan)?

Francuzi imaju dobar žreb, pa bi mogli nešto da urade

Da l' je realno da Nasri nije pozvan za Francuze?

EDIT: Već vidim kako će se sjebati po svom običaju, uspostavljenom nakon penzionisanja Zidana.