Prijava

Болте, имао сам ја и ова два Евра, Аустрија и Пољска и Украјина, ал нисам ни једно од та два попунио, фали ми сигурно петина у оба. Али Немачка и Африка скроз, ваљда зато што је Србија учествовала.
Ја лагано увек кренем, никад нисам пуко преко 300 кинти на једну куповину. Ау, 60 је превише, очекивао сам 50 динара. Како вам се чине сличице?

Ono nisu loše, al de baš odma Ustašu da dobijem tome se nisam nadao.

60 DINARA!
VUČKO VIDIŠ LI TI OVO!!??

60 je pljacka!!!!!

Ja sam popunio Euro2008, 2012 nisam ni skupljao.

Karikature koje su skoro duplo vece su 45.

Добио сам и ја усташу ал албум ми некако кич урађен, фонт је некако ко из цртаћа, није онако озбиљнији. И избацили су место рођења фудбалера.

Jedini spas ----> Kladionica :(

Гледам на нету, кутија сличица, 100 кесица кошта 5500дин, на трафици је 6000дин. Ал није то мерак, купиш 100 кесица и попуниш на почетку, фора је да полако, сваки дан по 2, 3 кесе. Док има лове наравно.

----->фора је да полако, сваки дан по 2, 3 кесе. Док има лове наравно.<-
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' ' '

baš to!

Uzeću kasnije Novosti, nisam ni znao, iza sebe imam popunjene Afriku, Nemačku i Euro 2008.

Jebote Zeuse gde si ti. Ne daš se videti čoveče!

Nije me dugo bilo, sišo do prodavnice preko puta kuće, bilo 4 Novosti u sve 4 verovali ili ne različite sličice, ja uzo ovaj sa: Zabaletom, Angoua-om, Điđi Bufonom, nekim Japancem Konom, Abidalom i Švajnštajgerom. U ova preostala tri bili Baloteli i Pogba od poznatijih.

60 dinara kesica, prošlo Svetsko bilo 40, 50 bi bila razumna cena.

Uzeću ja sutra jednu-dve kesice da otvorim sezonu.

I ja ću verovatno, što se tiče fonta slova meni se sviđa, baš mi onako ide uz Brazil.

E najbolje otvoriti temu za ove slicice. Mozada padne i neka menjaza. Vidimo koliko ce nas skupljati.

Сличице коштају 50 кинти, Вучко реаговао.

Kako 50? Juce bile 60.

edit: da, ja da dodjem juce, al ajd, jel proverena info?