Prijava

i ja sam video da su juče bile 60 din.

Ma ajd da sam samo video, nego sam i kupio. :(

Evo ga raspored mečeva. Dobro i nisu tako loši termini po našem vremenu. Samo ovo Slonovača-Japan u 3 ujutru i ove tekme u 12 al to je prihvatljivo.
http://www.fifa.com/worldcup/matches/index.html?intcmp=fifacom_hp_module_tournaments

Samo ovo Slonovača-Japan

Al' ce neko keca tu da ceka do 5 ujutru...

Е ја сам хтео нешто да напишем на теми за Премијер лигу, али како је ово у врху, овде ћу. Тиче се Енглеза и њихове репрезентације. Имам неки осећај да Енглези има да оду даље овај пут, бар до полуфинала рецимо. Мада, разлог за то и не лежи толико у томе да су они добри, већ да су друга велика имена некако суви просек. Тим им је пун играча који су стандардни у Премијер лиги. Они који су јача имена играју за тимове који су се борили за титулу, и плус је ту доста играча из осредњих екипа који су имали одличне сезоне (Бејнс, Ламберт, Лалана, Шо).

С друге стране, не могу да не приметим да све фудбалске велесиле осим Шпаније делују превише просечно у односу на оно што смо навикли.
Бразилци имају екипу која је суви просек.
Аргентина нема одбрану и има једног нормално везњака (Ди Марију).
Италија има играче који играју у Калчу који је никад гори.
Португал има Роналда. Само њега.
Франзуци су пичке.
Уругвај нема шансе да опет оде далеко као 2010.
Холандија ми је никад слабија.
Белгија је по именима јака, али нису још ништа показали осим што су карали нас док су нам ноге у блату биле.
Хрвати. Хахахах Хрвати.

Тако да, једино Шпанци и Немци делују баш озбиљно. Нема разлога, а да се Енглези не тргну и оду корак даље него иначе.

Ako Englezi prodju grupu, moze svasta da bude. Ali to je jedno veliko ako.

добра примедба, главна је та тачка што сви играју убедљиво најјачу лигу на свету.

Jedve čekam prvu tekmu i GUUUUUŽENJEEEEEE

Ја сам типовао да ће Колумбија да буде изненађењеа ал ипак без најбољег играча тешко. Мислим није то најбољи играч међу једнакима него најбољи играч, за 2 класе бољи од остатка своје репке. Тако да, могу да прођу групу ал даље питање докле ће.
Очекујем да Камерун исто прође групу јер је ред мајка му стара, сто година се такмиче никад курца нису урадили, и мислим да могу да ујебу и хрвате и мексиканце.
Даље, што се тиче португала, мислим да грешиш, није ту само Ронално добар. Португал игра добар фудбал и мислим да на свецком могу далеко да оду. Надам се, и традиционално кад нема наших навијам за њих. Швабе ко швабе, сви од њих очекују најбоље. Али ипак мислим да ће првак ове године да врати ону стару традицију да на јужноамеричком континенту освајају јужноамеричке репке а на европском европске. Тако да мислим да ће освојити или Бразил или Аргентина или Уругвај

FINALE Brazil Argentina, ili Brazil sa Italijanima ili Nemcima. Zapamtite ovaj post PIČKEEEE

САД САМ ПОГЛЕДАО ИСТОРИЈУ САМО ЈЕ БРАЗИЛ ОСВОЈИО ЈЕДНО ПРВЕНСТВО У ЈЕВРОПИ 1958 У ШВЕЦКОЈ, И НИКАДА СЕ НИЈЕ ДЕСИЛО ДА ЕВРОПСКО СВЕЦКО ОСВОЈИ АМЕРКАНАЦ И НИКАДА СЕ НИЈЕ ДЕСИЛО ДА АМЕРЧКО СВЕЦКО ОСВОЈИ ЈЕВРОПЉАНИН. ТАКО ДА ГАРАНТ УЗИМА СВЕЦКО БРАЗИЛ ИЛИ АРГЕНЗИНА ИЛИ УРУГУАИ. ЗАПАМТИТЕ ОВАЈ ПОСТТТТТ ПИЧКЕЕЕЕЕЕЕ

TAKO JEEEEE

I dzankee igro isto garant

JEBAĆE VAS SVE NJEMCI !!!!

ŠVABO IMA DISCIPLINU DOK ĆE TALIJANI IGRATI NA PENAL, BRAZIL ĆE IMATI PODRŠKU JER JE DOMAĆIN A DA BI PUBLIKA DOLAZILA NA STADIJONE DOMAĆIN MORA DA IGRAAAA

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201003/5438/limeni.jpg

KADA VELIKI NJEMAC MESUT OZIL PAŠA UZME DA POVEZUJE REDOVE PANCERA NEMA TE SILE DA IH ZAUSTAVI!!!!

Honduras će proći grupu! ZAPAMTITE OVAJ POST PIČKEEEEEEEEE! :D

NIŠTA BEZ RASNIH POLJAKA U ŠPICU IDEMO MUSLIMANI FRANCUSKAAAA

JEBAĆE NJEMAČKI POLJACI I TURCI FRANCUSKE MUDŽAHEDINSKE AFRIKANCE!!!!